Lista gwiazd, które mają hitową torebką Nile od Chloe to nie przypadek. Od wyznaczających trendy na Instagramie WAGs takich jak Marina oraz Anna Lewandowska aż po Natalię Siwiec, Jessikę Marcedes czy ostatnio Małgorzatę Rozenek – gwiazdy jednogłośnie stawiają na zgrabną, owalną torebkę w różnych kolorach i rozmiarach z charakterystyczną, metalową bransoletą. Mimo dość zaporowej ceny – Nile w małym rozmiarze to wydatek rzędu 5955 zł – zainteresowanie gorącym akcesorium francuskiej marki jest na tyle duże, że Chloe postanowiło ostatnio wyprodukować kolejną partię swoich obłych torebek.

 

Więcej: Małgorzata Szumowska, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i inni na premierze filmu "Twarz"

 

Kożuchowska i Wieniawa z tą samą torebką
East News

 

Jednymi z gwiazd, które pokazały się ze słynną torebką są Małgorzata Kożuchowska oraz Julia Wieniawa. Pierwsza z pań użyła czarnej Nile w rozmiarze S żeby wykończyć stylizację z drapowaną kreacją z pomarańczowej satyny od Bohoboco i patchworkowymi sandałami na słupku od Toma Forda (5600 zł). W tym klasycznym anturażu aktorka pojawiła się na premierze filmu „Twarz" Małgorzaty Szumowskiej.

 

Więcej: Koniec "Rodzinki.pl"?! Małgorzata Kożuchowska straci kolejny serial? "Boscy czasy świetności mają już za sobą"

 

Kożuchowska i Wieniawa z tą samą torebką
East News

 

Ale tę samą torebkę – w identycznym rozmiarze – ma serialowa „nie-synowa" Kożuchowskiej z serialu „Rodzinka.pl". Julia Wieniawa już nieraz pokazywała na swoim Instagramie przeróżne stylizacje, w których jej beżowa Nile grała pierwsze skrzypce. Nam szczególnie przypadł do gustu look młodej aktorki z pokazu wiosennej kolekcji Bizuu sprzed paru miesięcy. Wówczas Julia dobrała do niej sukienkę mini z długimi rękawami i asymetrycznymi, falbaniastymi zdobieniami oraz proste, czarne sandałki z wiązaniem przy kostce.

 

Więcej: Wieniawa pokazała swoją mamę na gali "Osobowości"! Wygląda jak jej starsza siostra! ;)