Kto: Anna Lewandowska oraz Marcelina Zawadzka

Gdzie: dom weselny Zacisze, Pomiechówek koło Warszawą

Kiedy: sobota 14 lipca 2018

Co: granatowe sukienki

Dlaczego: ponieważ dress code

 

Oto telegraficzne podsumowanie ślubu córki Anny Korcz, Anny Korcz Jr. W minioną sobotę córka aktorki powiedziała sakramentalne „tak" organizatorowi imprez okolicznościowych Piotrowi Kalitowskiemu. Zapraszając swoich sławnych gości, para poprosiła o jedno w kwestii stroju – ma być on granatowy. Tym lepiej dla nas, bo teraz możemy porównać do siebie stylizację Anny Lewandowskiej oraz Marceliny Zawadzkiej. Która z nich wyglądała lepiej?

 

Więcej: Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie w bikini i wylała się na nią fala hejtu!

 

Anna Lewandowska w koronkowej sukni Self Portrait
Akpa

Anna Lewandowska w koronkowej sukni Self Portrait
Akpa

 

Można odnieść wrażenie, że czegokolwiek Anna Lewandowska nie założy, musi wywołać jakąś kontrowersję. Bikini prowokuje internautów do wytknięcia jej zbyt częstych wakacji, a czerwona sukienka wywołuje oskarżenia o brak szacunku dla panny młodej. W przypadku sobotniej kreacji Anny również nie obyło się bez kontrowersji. Pani Lewandowska wystąpiła w koronkowej kreacji z licznymi prześwitami eksponującymi nogi oraz brzuch projektu brytyjskiej marki Self Portrait (1795 zł), którą miała już na sobie na imprezie w Monachium. Chociaż słynna fit mama prezentowała się nieodmiennie wspaniale, to zważywszy na fakt, że Anna Korcz Jr. prezentowała się bardzo skromnie, trudno oprzeć się wrażeniu, że wybór kreacji słynnej trenerki był próbą zwrócenia na siebie uwagi. 

 

Więcej: Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę! Czy okaże się tą jedyną?

 

Marcelina Zawadzka w sukni od Violi Piekut
Instagram @marcelina_zawadzka

 

Z kolei Marcelina Zawadzka pojawiła się na imprezie w sukience, która również była dość zmysłowa, sprytnie podkreśliła imponującą figurę oraz niebotyczne nogi prezenterki, a w tym samym czasie nie epatowała seksem w równie dosłowny sposób, co Anna Lewandowska. Prowadząca show „Bake Off – Ale ciacho!" pochwaliła się swoją asymetryczną kreacją z zabudowaną, kopertową górą i długimi rękawami według projektu Violi Piekut na swoim Instagramie. Do tej niebieskiej sukni, Marcelina dobrała czarne sandałki na obcasie ze złotymi ozdobnikami oraz dyskretną kopertówkę Saint Laurent.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła ćwiczyć z Anną Lewandowską! Co na to Chodakowska?!

 

Czy uważacie, że Anna przesadziła ze swoją kreacją? A może wyglądała lepiej od Marceliny? 

 

Więcej: Anna Lewandowska to „królowa” Instagrama! Znamy jej sposoby na perfekcyjne selfie!