Anna Lewandowska już poczuła wiosnę i chętnie pokazuje się w stylizacjach, które świetnie sprawdzą się w nadchodzących miesiącach. Tym razem gwiazda postawiła na ciekawy akcent w postaci spodni bojówek i co ciekawe, to prawdziwa perełka z popularnej sieciówki, czyli z H&M! Zachwytów nad nową stylizacją gwiazdy nie brakuje - i nic dziwnego, bo w takim zestawie każda kobieta zrobi furorę! Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska rezygnuje z diety? Ma wzruszający powód

Anna Lewandowska w modnych spodniach z H&M! Fanki zakochały się w jej stylizacji

Anna Lewandowska już nie raz udowodniła, że umie bawić się modą i doskonale orientuje się w modowych trendach. Jej stylizacje często robią furorę w sieci, a fanki chętnie inspirują się stylem pięknej żony Roberta Lewandowskiego. Również i tym razem obserwatorki gwiazdy zwróciły uwagę na genialny, wiosenny look Anny Lewandowskiej. Gwiazda pochwaliła się fotką, na której widzimy ją w topie oraz spodniach w kolorze khaki, czarnej ramonesce od Magdy Butrym oraz fantastycznych botkach od Jimmy Choo, również w czarnym odcieniu. Sami spójrzcie, jak prezentuje się w tej stylizacji piękna trenerka!

Fanki Anny Lewandowskiej zostawiły jej mnóstwo komplementów! Wygląda na to, że chętnie zainspirują się taką stylizacją!

- Wow jaka stylówka ????????❤️????

- Boski outfit! ????????????

- Jak zawsze Aniu, mega sztos stylówka????????

- Ania stylóweczka sztosik ????????❤️

- Petarda????

- ????❤️ genialna stylówka ;) - piszą fanki.

Jak już wspomnieliśmy, naszą szczególną uwagę zwróciły spodnie Anny Lewandowskiej, które gwiazda kupiła w niemieckim H&M - model jest dostępny na stronie w cenie 59,99 Euro, czyli ok. 280 złotych. Ten kolor i krój to totalny hit na wiosnę 2022, który doskonale sprawdzi się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach.

Mat. prasowe

Zobacz także: Anna Lewandowska znów zaskakuje odważnymi butami. Wydłużają nogi, ale... nie wszystkim się podobają

To nie pierwszy raz, gdy żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się stylizacją z H&M. Jakiś czas temu fanki totalnie oszalały na punkcie sukienki Anny Lewandowskiej, za którą gwiazda zapłaciła niecałe 80 złotych! Jak widać piękna trenerka ma w swojej szafie nie tylko rzeczy od światowych projektantów, ale także z popularnych sieciówek, które są nam wszystkim dobrze znane. I właśnie za to kochamy jej styl!

Instagram/Anna Lewandowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama