Anna Lewandowska, Paulina Sykut Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska na imprezie Zaquad w zielonej sukience Paulina Sykut
Anna Lewandowska, Paulina Sykut
ONS/East News
Ale która lepiej?
1/7
Anna Lewandowska, Paulina Sykut
ONS/East News

Anna Lewandowska i Paulina Sykut pojawiły się na jednej imprezie i wzbudziły wielki zachwyt! Obie gwiazdy gościły na evencie polskie marki modowej Zaquad. Szczególnym zaskoczeniem była obecność trenerki na wydarzeniu. Anna Lewandowska rzadko pokazuje się na warszawskich salonach, więc było to prawdziwe wyróżnienie dla tej marki. Ania przebywa obecnie w stolicy, gdzie towarzyszy swojemu mężowi Robertowi Lewandowskiemu w zgrupowaniu kadry. Anna Lewandowska i Paulina Sykut spotkały się na ściance i... nie mogły sobie odmówić wspólnego selfie!

 

Zobacz też: Robert Lewandowski urwał się ze zgrupowania, żeby wybrać się z Anią na obiad! Naszą uwagę zwracają spodnie trenerki! ZDJĘCIA

 

Zobaczcie je na następnej stronie! I zagłosujcie na lepszą stylizację wieczoru. Anna Lewandowska swoją zieloną sukienką pobije Paulinę Sykut w czerwonej marynarce? 

 

Polecamy: Poruszające wyznanie Pauliny Sykut-Jeżyny o córce: „Do oczu cisną się łzy, choć nie ma się powodów do płaczu”

2/7
Anna Lewandowska
ONS

Wspólna fotografia Anny Lewandowskiej i Pauliny Sykut pojawiła się na Instagramie prezenterki Polsatu. Widać na nim, że między gwiazdami nawiązała się nić porozumienia. I nic dziwnego! Obie niedawno zostały mamami, a ich świat wypełniają córeczki: Klara i Róża. Paulina Sykut nawiązała do tego w opisie fotki.

Mamuśki - podpisała zdjęcie z Anną Lewandowską.

Post zyskał mnóstwo polubień i komentarzy. Fani zauważyli podobieństwo między Anną Lewandowską a Pauliną Sykut. Uznali wręcz, że dziewczyny wyglądają jak siostry!

- Jak siostry!

- Wyglądacie jak Siostry!

- Dokładnie, jak siostry ;) 

Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. ;) Zobaczcie więcej zdjęć Ani i Pauliny na kolejnych stronach.

Anna Lewandowska, Paulina Sykut
Instagram/Paulina Sykut

3/7
Anna Lewandowska
ONS

Anna Lewandowska miała na sobie zieloną sukienkę o kroju przedłużonej marynarki. Kreacja miała rozkloszowane rękawy z rozcięciami oraz szeroki pas, podkreślający talię. To projekt marki Zaquad. Kosztuje 650 zł. Mimo chłodu, Ania zdecydowała się na pokazanie swoich zgrabnych nóg. Stylizację uzupełniły botki z ćwiekami.

4/7
Anna Lewandowska na imprezie Zaquad w zielonej sukience
East News

Anna Lewandowska wyglądała perfekcyjnie! A jak się zaprezentowała Paulina Sykut? Zdjęcia na kolejnych stronach.

5/7
Paulina Sykut
East News

Paulina Sykut postawiła na czerwoną marynarkę z marszczonymi rękawami oraz pasem w talii. Dół stylizacji stanowiła szara spódniczka oraz czarne kozaki za kolano. Look dopełniła niewielka torebka z kotem. Uroczo!

6/7
Paulina Sykut
East News

Uwielbiamy styl Pauliny Sykut. Czy tego wieczoru prezenterka Polsatu pobiła Anną Lewandowską w pojedynku na lepszy look?

7/7
Paulina Sykut
East News

Dajcie znać, głosując w sondzie!

Więcej na temat Paulina Sykut Anna Lewandowska