Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie Angelina Jolie
Angelina Jolie
ONS/East News
Robi wrażenie!
1/7
Angelina Jolie
ONS/East News

Angelina Jolie stara się ukrywać swoją figurę pod obszernymi kreacjami? Gwiazda pojawiła się gali z okazji 21. Hollywood Film Awards w pięknej, srebrnej sukni projektu od ulubionej projektantki Kate Middleton, czyli Jenny Packham. Suknia była zjawiskowa, a Angelina Jolie olśniła wszystkich, odbierając nagrodę za swoją najnowszą produkcję "First They Killed My Father". Jednak uwagę zwróciła fason sukni gwiazdy. Angelina Jolie po raz kolejny zdecydowała się luźną, obszerną kreację, która ukrywała jej figurę pod kaskadą materiału. Aktorka wyglądała bez zarzutu, jednak dobór jej strojów może świadczyć o tym, że Jolie stara się maskować swoją sylwetkę. To już kolejny raz, kiedy gwiazda pojawia się publicznie w stroju, który skutecznie ukrywa, jak naprawdę prezentuje się figura Angeliny.

 

Zobacz też: „To było 12 lat piekła”, Brad Pitt ostro o swoim związku z Angeliną Jolie! Łączył ich tylko seks?

 

Na czerwonym dywanie gwiazda prezentowała się świetnie, jednak gdy paparazzi przyłapali ją w codziennym stroju, było nieco inaczej. Sukienka odsłaniająca nogi zdradziła, że Angelina Jolie jest bardzo szczupła... Zobacz zdjęcia na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Brad Pitt znalazł sobie młodszą wersję Angeliny Jolie! Zobaczcie, jaka jest podobna!

2/7
Angelina Jolie
ONS

Srebrna, długa suknia pięknie lśniła w blasku fleszy fotoreporterów. Błyszczący materiał ma to do siebie, że nie tylko fenomenalnie rozświetla twarz, ale również... optycznie dodaje kilogramów. Wybór właśnie takiego koloru i materiały kreacji nie wydaje się być przypadkowym.

3/7
Angelina Jolie
ONS

Uwagę przykuwały jedynie bardzo szczupłe nadgarstki aktorki. Jednak to jeszcze nic w porównaniu do nóg gwiazdy! Na następnej stronie zdjęcie, na których widać, jak chuda jest Angelina Jolie.

4/7
Angelina Jolie
East News

W swetrze oversize, służącym Angelinie Jolie za sukienkę, widać odsłonięte nogi aktorki, które są bardzo chude. Tuż po rozstaniu z Bradem Pittem zagraniczne media pisały o tym, że gwiazda na problem z odżywianiem, przez co jej waga spadła ponoć do 39 kilogramów.

5/7
Angelina Jolie
East News

Zdjęcia wychudzonej Angeliny Jolie są niepokojące. Czy aktorka jest zdrowa? Czy wszystko z nią w porządku? W ostatnim czasie gwiazda faktycznie stawia na luźne, obszerne fasony, które idealne maskują to, co kryje się pod nimi.

6/7
Angelina Jolie
East News

Na jednym z oficjalnych wyjść gwiazda pokazała się w sięgającym ziemi ponczo. 

7/7
Angelina Jolie
ONS

A może to tylko zmiana stylu ubierania aktorki? Mimo wszystko, mamy nadzieję, że Angelina Jolie ma się dobrze.

Więcej na temat Angelina Jolie