Co nas czeka w piątym odcinku "O mnie się nie martw"? Zobaczcie zwiastun... i przeczytajcie poniżej opis. Emisja odcinka 31 marca 20.40 w TVP2.

Krzysiek, Grażyna i Sylwia uczestniczą w sprawie o nabycie spadku po ojcu. Grażyna stara się być wyjątkowo miła dla Krzyśka, co zaczyna budzić jego duży niepokój. Marta natomiast nie ustępuje w sprawie kolejnych korzyści majątkowych. Pyta Ewę, czy nie ma znajomych, którzy pomogliby znaleźć pracę dla Krzyśka.

Zobacz: Gwiazdy serialu roku 2016 "O mnie się nie martw" w redakcji Party.pl! Wizyta pełna niespodzianek!

Ewa tymczasem prosi Marcina o pomoc prawną w sprawie swojej szefowej, dyrektorki hotelu. Marcin rozmawia z kobietę. Zauważa jednocześnie, że w hotelu dzieją się dziwne rzeczy.

W kancelarii tymczasem pojawiają się wspólnicy, którzy postanowili się rozstać, gdyż posiadają rozbieżną wizję dalszego prowadzenia wspólnego biznesu. Niestety panowie wszczynają kolejną kłótnią. Bezradny Paweł prosi Sylwię o mediację. Okazuje się, że Sylwia znajduje sprytny sposób na zawziętych biznesmenów. Jednocześnie Sylwia z zaskoczeniem odczytuje kolejne intrygujące sms-y od Marcina. Nie mogąc upewnić się do co ich treści, postanawia ostatecznie skonfrontować się z Marcinem. W międzyczasie przechodzi z Pawłem na „ty”....

Zobacz także: Aktorzy zdradzają co wydarzy się w 5. i 6. odcinku "O mnie się nie martw"! Czy zapłacą za to zwolnieniem z pracy?!

"O mnie się nie martw" odcinek 5.

O mnie się nie martw odc. 5

"O mnie się nie martw" odcinek 5.

O mnie się nie martw odc. 5