Piotr Stramowski na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

Już jest oficjalny zwiastun do serialu "Żmijowisko"! Wiemy, kiedy premiera

Piotr Stramowski na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

Trwa wielkie odliczanie do premiery serialu "Żmijowisko". Produkcja w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów, jak choćby "Belfer" czy też "Pułapka" na antenie Canal+ zadebiutuje już za kilkanaście dni. Z pewnością emocji nie zabraknie, a liczba widzów serialu będzie stale rosła!

Zobaczcie zwiastun jesiennego hitu! My już nie możemy doczekać się pierwszego odcinka! 

O czym jest "Żmijowisko"? 

W obsadzie "Żmijowska" zobaczymy wiele gwiazd. Wystąpią m.in. Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski czy Wojciech Zieliński. Serial opowiada tragiczną historię, która z pewnością niejednemu będzie śnić się po nocach. Grupa trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów wyjeżdża ze swoimi dziećmi na wakacje do tytułowego "Żmijowska". Pewnego wieczoru jedna z pociech znika. Gdzie jest 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Kamili (Agnieszki Żulewskiej) i Arka (Pawła Domagały)? Poszukiwania wcale nie będą łatwe, a wręcz można by rzec, że tragiczne... 

Bo nowe tropy, które uda się znaleźć zrozpaczonemu ojcu rok po tragedii, wcale nie będą pomagać w sprawie! Pojawią się nowi podejrzani, jednak nikt przecież sam z siebie nie przyzna się do porwania dziewczyny! Co stało się Adzie? Kto ją porwał? Na odpowiedzi będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

"Żmijowisko" - kiedy premiera?

Premiera "Żmijowska" odbędzie się 3 listopada o godz. 21:30. Przypominamy, że serial powstał na podstawie książki Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Książka okazała się bestsellerem. Czy czytelnicy pokochają też serial? Zobaczymy! 

Zobacz zwiastun "Żmijowiska". Też nie możesz się doczekać? 

Paweł Domagała zagra w serialu zrozpaczonego ojca.

Paweł Domagała na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37