Mat. prasowe
Seriale

Zdrada Izy w "M jak miłość"!? To przez nią relacje w rodzinie Chodakowskich jeszcze się pogorszą...

Zdrada Izy w "M jak miłość"!? To przez nią relacje w rodzinie Chodakowskich jeszcze się pogorszą...

Iza w "M jak miłość" bardzo martwi się o Marcina! W końcu mimo jego wyraźnych próśb, aby o ich kłopotach finansowych nie mówić jego matce, zdecyduje się na wielką nielojalność w stosunku do narzeczonego i wyzna wszystko przyszłej teściowej! Wie, że kiedy Chodakowski dowie się o zdradzie, będzie wściekły, ale boi się o ich wspólną przyszłość.

Co zrobi Aleksandra, kiedy dowie się o poważnych problemach finansowych syna? Zobaczcie, do kogo zwróci się o pomoc i jak to się skończy! 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Iza dopuści się zdrady wobec Marcina!

W rodzinie Chodakowskich z każdym odcinkiem będzie coraz bardziej dramatycznie. W 1467. odcinku, który widzowie zobaczą już 4 listopada, Iza wyzna matce Marcina prawdę o ich problemach finansowych i bankructwie jego firmy, do której doprowadziły intrygi Artura. Chodakowska pójdzie na rozmowę do syna,  nie mówiąc, że wie o wszystkim i po raz kolejny niczego się od niego nie dowie.

Z kolei Izę w końcu dopadną wyrzuty sumienia, że powiedziała Aleksandrze o wszystkim i zacznie obawiać się, że to może przynieść więcej szkody niż pożytku:

Mam wyrzuty sumienia, że byłam wobec niego nielojalna. Marcin prosił, żeby niczego ci nie mówić - powie Iza.

Dzięki, że tak go wspierasz... Jestem szczęśliwa, że mojemu synowi trafiła się taka świetna dziewczyna - usłyszy od Aleksandry. 

Co prawda Iza poprosi Chodakowską, aby zatrzymała to wszystko dla siebie, ale zacznie niepokoić się, że teściowa ma jakiś plan, o którym jej nie mówi. Okazuje się, że wcale się nie myli!

Kogo matka Marcina poprosi o pomoc?

Aleksandra Chodakowska za wszelką cenę będzie chciała uchronić Marcina przed bankructwem i zdecyduje się zwrócić o pomoc do drugiego syna! Nie ma pojęcia, że Olek wpadł w jeszcze większe problemy i jest szantażowany. 

Czy pomoc Izy okaże się zgubna dla całej rodziny Chodakowskich?

M jak miłość Iza i Marcin
Instagram

M jak miłość Iza
Instagram

 

Zobacz także
Krystian Wieczorek

M jak miłość: Magda wyprowadzi się z domu Budzyńskiego! Ich związek przetrwa ciężką próbę?

Adriana Kalska patrzy na Mikołaja Roznerskiego

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem na imprezie! Czy gwiazda "M jak miłość" nosi pierścionek zaręczynowy?

 

M jak miłość serial
Instagram
Newsy
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!
Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Jak nasi ulubieni bohaterowie z serialu " M jak miłość " będą wyglądać za 40 lat? Dzięki specjalnej aplikacji możemy zobaczyć, ile zmarszczek przybędzie Kindze Zduńskiej ( Kasi Cichopek ), Madzi Marszałek (Annie Musze) czy Uli Mostowiak (Idze Krefft)! Ostatnio wśród celebrytów zapanowała moda na postarzanie się o kilkadziesiąt lat. Mówi się, że starość nie radość, ale mimo to każdy chce wiedzieć, jak będzie wyglądał na starość! Zobaczcie, jak za kilkadziesiąt lat będą wyglądać aktorzy "M jak miłość"! Co prawda, serial produkowany jest już od 19 lat i zapewne kolejnych tyle przed nami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić jak zmienią się bohaterowie.  W ostatnich latach z serialem pożegnali się m.in. Kacper Kuszewski (2018), Andrzej Młynarczyk (2017) czy Maria Rybarczyk (2018). To wielka szkoda, że nie zobaczymy ich dalej na planie.  A Wy bez kogo nie wyobrażacie sobie dalej "M jak miłość"? Zobaczcie wideo z metamorfozami bohaterów!  Zobacz także:  Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?  

M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" ma wyrzuty sumienia po zdradzie. Prawda wyjdzie na jaw i Piotrek złoży pozew rozwodowy?
Kinga w "M jak miłość" ma wyrzuty sumienia po zdradzie. Prawda wyjdzie na jaw i Piotrek złoży pozew rozwodowy?

Kinga przeżywa w „ M jak miłość ” prawdziwy dramat. Po pierwsze została sama z czwórką dzieci, kiedy jej mąż jest w delegacji, a po drugie okazało się, że Paweł się w niej zakochał i posunął się nawet do pocałowania swojej bratowej. Zduńska będzie coraz bardziej załamana obecną sytuacją, co więcej zacznie ciążyć jej fakt, że ukryła przed Piotrkiem pocałunek z Pawłem! Czy prawnik w końcu dowie się co zaszło pod jego nieobecność? Kinga ukryje przed Piotrkiem zdradę! W 1483 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 stycznia Paweł na weselu Magdy i Andrzeja wypije za dużo i pocałuje Kingę. Mężczyzna wyzna bratowej, że jest idealną kobietą i jego brat ma wielkie szczęście, że ją poznał. Zduńska zdecyduje się zachować dla siebie to, co zaszło między nią a Pawłem, bo będzie obawiała się kłótni na ślubie przyjaciółki . Szybko jednak zacznie mieć wyrzuty sumienia, że zataiła pocałunek przed mężem i zadzwoni do niego, prosząc, aby wrócił już do Warszawy: Musisz pogadać z Adasiem! Mam dość! Musisz wrócić do domu na stałe, kasa to nie wszystko. Jesteśmy rodziną i musimy trzymać się razem... Niestety odpowiedź Piotrka ją przerazi, bo prawnik wyzna, że poprosi brata, aby więcej jej pomagał: Kotku wiem, że jesteś przemęczona, ale musisz wytrzymać. Ograniczę pracę w Berlinie na tyle, na ile się da. Zresztą do końca niedużo zostało, raptem miesiąc. Będę teraz częściej przyjeżdżał. I poproszę Pawła, żeby ci bardziej pomagał...  Zdenerwowana ubłaga Piotrka, aby nie dzwonił do Pawła. Ona sama chce ograniczyć z nim kontakt na tyle, na ile to możliwe, a prośba męża tylko by jej w tym przeszkodziła: Paweł ma swoje życie, nie możemy go obciążać swoimi kłopotami. Jeżeli to jest miesiąc, tak jak mówisz, to jakoś wytrzymam......

M jak miłość Aneta
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Aneta powie matce o ciąży, a Iza wpadnie w poważne kłopoty! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu
M jak miłość: Aneta powie matce o ciąży, a Iza wpadnie w poważne kłopoty! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu

Kolejny odcinek "M jak miłość" już dziś wieczorem! We wtorek, 3 listopada, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1539 odcinek uwielbianego przez widzów serialu, a w nim poważne problemy Izy (Adriana Kalska), niepokojące zachowanie Ani (Gabriela Świerczyńska) i zaskakujące wyznanie Anety (Ilona Janyst)! Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Wiemy! Aneta powie matce, że jest w ciąży W najnowszym odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) znów umówi się na randkę z Kasią (Paulina Lasota). Najpierw zabierze koleżankę do baru Otara, a później zaprosi do swojego mieszkania. - Poczekaj… Nie za wcześnie na to? - Za wcześnie? Byliśmy na spacerze, w kinie, na pysznym obiedzie... Ale… zdecyduj sama. Piłka jest po twojej stronie... Tymczasem Ania (Gabriela Świerczyńska), która rozpoczęła przygodę z modelingiem kolejny raz wpadnie w kłopoty. Nastolatka zacznie nagle ciężko trenować, unikać śniadań, a na obiad w barze będzie zamawiać tylko wodę!  Zaniepokojona jej zachowaniem Sandra (Anna Oberc) opowie o wszystkim Łukaszowi. - Zwróć uwagę na Anię... Dzieje się z nią coś niedobrego. Jest rozdrażniona, źle wygląda… Jeśli się dowiesz, o co chodzi, daj mi znać. Bo naprawdę się o nią martwię... A kilka godzin później Ania wyzna bratu, że to ktoś z agencji modelek wmówił jej, że jest gruba. - Oskar uważa, że mam duże szanse wygrać casting… Muszę tylko parę kilo schudnąć. Próbuję, naprawdę się staram, ale nie bardzo mi się to udaje.(…) Nienawidzę siebie! - Jezu, Anka… Mama miała sto procent racji, że nie chciała zgodzić się na to wszystko... Jesteś za młoda, a ten gość robi ci wodę z mózgu! W premierowym odcinku w serialu pojawi się również nowy...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner