Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Zbigniew Wodecki
Seriale

Zbigniew Wodecki zagra gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA

Zbigniew Wodecki zagra gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Świata według Kiepskich” zobaczymy Zbigniewa Wodeckiego. Kogo zagra? Samego siebie! W jednym z odcinków muzyka na krótki urlop do Wrocławia zaprasza sam prezes Kozłowski (Andrzej Gałła). W mieszkaniu Kiepskich następuje wielkie poruszenie. Plany Haliny, by na przyjazd gościa wszystko było dopięte na ostatni guzik, walą się z minuty na minutę, a spokojny wypoczynek zamienia się w wielką imprezę!

Zbigniew Wodecki, jak się okazało, jest jednym z wierniejszych fanów serialu "Świat według Kiepskich". Na propozycję współpracy zgodził się bez zastanowienia. Muzyk we Wrocławiu spędził dwa dni, podczas których towarzyszyli mu również jego koledzy z orkiestry. Na potrzeby odcinka wykorzystane zostaną dwa utwory Wodeckiego.

 

Zobacz: Którą postacią ze Świata według Kiepskich jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE

 

Premiera jesienią na antenie Polsatu. Odcinek z udziałem muzyka widzowie obejrzą na samym początku nowego sezonu.

 

Zobacz także: "Świat według Kiepskich" ma 17 lat! Ciekawe czy znasz odpowiedź na 4 i 7 pytanie? QUIZ

 

Impreza u Kiepskich ze Zbigniewem Wodeckim!

Grzegorz Golebiowski

 

Zbigniew Wodecki w Świat według Kiepskich.

Grzegorz Golebiowski

 

Zbigniew Wodecki jest idolem Kiepskich.

Grzegorz Golebiowski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz Gnatowski w okularach
Seriale
"Boczek" ze "Świata według Kiepskich" schudł 25 kilogramów! Jak teraz wygląda?
"Boczek" ze "Świata według Kiepskich" schudł 25 kilogramów! Jak teraz wygląda?
Zbigniew Wodecki
ONS
Newsy
Zbigniew Wodecki trafił do szpitala! Co się stało? Mamy komentarz menadżera
Co się dzieje z muzykiem?

Zbigniew Wodecki jest w szpitalu. Muzyk doznał udaru. Informacja o złym stanie zdrowia byłego jurora "Tańca z Gwiazdami" pojawiła się w mediach w środę wieczorem. Dziś doniesienia się potwierdziły. Skomentował je sam menadżer Zbigniewa Wodeckiego.   Zobacz też:  Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki w TTBZ! Zobaczcie GENIALNY występ!   Zbigniew Wodecki miał udar Jest w szpitalu. Doznał udaru. Tylko tyle mogę mówić - powiedział portalowi Party.pl, Mariusz Nowicki, menadżer muzyka.   Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Zbigniewa Wodeckiego!   Więcej:  Zbigniew Wodecki zagrał gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA   Polecamy:  Jest na topie, ale mówi: "Mam dość". Dlaczego? Zbigniew Wodecki szczerze o sobie i popularności   Zbigniew Wodecki jest w szpitalu.   Muzyk miał udar.

Zbigniew Wodecki nie żyje
EastNews
Newsy
Zbigniew Wodecki przygotowywał córki do swojego pogrzebu?! W jednym z wywiadów powiedział "Zwolniłem je..."
Wodecki nie bał się żartować ze śmierci.

Zbigniew Wodecki przygotowywał swoje dzieci do tego, że kiedyś może odejść. Muzyk był obdarzony ogromnym dystansem do siebie oraz otaczającego świata. Artysta był obdarzony niebanalnym poczuciem humoru, również w odniesieniu do śmierci. W jednym z wywiadów ośmielił się nawet żartować z własnego pogrzebu. Zwolniłem je z obecności na moim pogrzebie, żeby nie miały dyskomfortu - powiedział Zbigniew Wodecki w wywiadzie dla magazynu "Gala", którego jakiś czas temu udzielił wspólnie z córkami Joanną i Katarzyną.   Zobacz też:  Przemówienie rodziny Wodeckiego na pogrzebie: "Życie naszego Zbigniewa nie było usłane płatkami róż"   Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbył się w Krakowie   Zbigniew Wodecki został pochowany we wtorek na krakowskim Cmentarzu Rakowickim. Artysta spoczął w rodzinnym grobowcu. W uroczystościach pogrzebowych muzyka, oprócz rodziny i bliskich,  uczestniczyło wiele znanych osób m.in. Jolanta Kwaśniewska, Ola Kwaśniewska, Kinga Rusin, Alicja Majewska, Piotr Gąsowski oraz wiele innych . Zbigniewa Wodeckiego żegnali również wielbiciele jego twórczości, który uhonorowali wybitnego artystę ostatnimi oklaskami.   Rodzina pożegnała Zbigniewa Wodeckiego   córki Katarzynę oraz Joannę, a także syna Pawła oraz pięcioro wnucząt. Rodzina Zbigniewa Wodeckiego, żona Krystyna oraz   córki Katarzyna i Joanna, a także syn Pawłeł i pięcioro wnucząt,  przygotowała specjalny list, który został odczytany podczas pogrzebu. Życie naszego świętej pamięci Zbigniewa nie było usłane płatkami róż, ale jest za co opatrzność dziękować. Rodzina była ciągle jego fascynacją.   Częste spacery z dziećmi i wykami ulicą Grodzką, wspólna czekolada, codzienne scalanie rodziny, setki telefonów z tras koncertowych, to wszystko pozostaje nie tylko w ułomnej pamięci, ale na zawsze w sercu....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner