Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Seriale

Już na wiosnę nowy serial Polsatu z Rosati, Zielińską i Wieniawą! Czy przebije „Przyjaciółki”?

Znamy szczegóły!

 

Już na wiosnę w Polsacie wystartuje nowy serial o tytule: „Zawsze warto”! W rolach głównych Kasia Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati. O czym będzie serial? Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy.

 

"Zawsze warto": Ada ma dość szantażowania i boi się o syna! Mąż skrzywdzi Dorotę... Zobacz zwiastun!

Zawsze warto, o czym jest serial

"Zawsze warto" pokazuje losy Martay, Doroty i Ady – każda jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego i nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Jednak teraz razem znajdą w sobie siłę, by to zmienić.

 

Zawsze warto - kto kogo gra

Martę gra Weronika Rosati. Jej bohaterka jest 34-letnią dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Nowy piękny dom, wyjazdy za granicę, przystojny mąż... I choć jej życie mogłoby przypominać bajkę, przed nią wiele rozczarowań. Ale i one okażą się potrzebne, gdyż pozwolą jej otworzyć się na nowe doświadczenia.

Dorotę zagra Katarzyna Zielińska. Jej bohaterka ma 37 lat, pracuje w banku, jest mamą trójki dzieci. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecał wygodne życie, ale stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

Adą będzie Julia Wieniawa, najmłodsza z bohaterek. Ma 22 lata, wyszła za mąż jako nastolatka. Jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i setkami tysięcy zaciągniętych kredytów. Ada ima się przeróżnych prac, by wyjść z tej trudnej sytuacji i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna. Balansuje na granicy prawa.

ZOBACZ: Co z emisją nowego serialu z Wieniawą, Zielińską i Rosati? Produkcja nie pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu? Posłuchajcie! 

fot: Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamila Szczawińska na imprezie Tesco
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Zielińska i wiele innych gwiazd na świątecznej imprezie w Pasażu Tesco
Małgorzata Rozenek, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Zielińska i wiele innych gwiazd na świątecznej imprezie w Pasażu Tesco
Przyjaciółki grupowe foto
Facebook
Seriale
Gwiazda "Przyjaciółek" jest w ciąży! Pochwaliła się sporym brzuszkiem!
Gwiazda "Przyjaciółek" jest w ciąży! Pochwaliła się sporym brzuszkiem!

O którą gwiazdę chodzi?

Przyjaciółki grupowe
Seriale
Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku
Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku

" Przyjaciółki " wracają! Wielkimi krokami zbliża się 13. sezon serialu, który zapowiada się bardzo emocjonująco. Początkowo mówiło się, że 1. odcinek produkcji i dalsze losy bohaterek Ingi ( Małgorzata Socha ), Patrycji ( Joanna Liszowska ), Anki ( Magda Stużyńska ) i Zuzy ( Anita Sokołowska ) zobaczymy 7 marca, jednak Polsat zdecydował się przyspieszyć emisję i oficjalnie zapowiedział premierę na 28 lutego. Teraz okazuje się jednak, że 1. odcinek będziecie mogli zobaczyć już w tym tygodniu!  Nie powinno to nikogo jednak dziwić, w końcu "Przyjaciółki" zawsze przyciągają tłumy widzów przed telewizory. To już hitowy serial Polsatu. Wszyscy miłośnicy produkcji z pewnością będą zachwyci z wiadomości, że  1. odcinek będzie można zobaczyć już w ten czwartek, czyli 21 lutego. Jak to możliwe? Zobacz także:  Quiz z ostatniego sezonu "Przyjaciółek"! Rozpoznaj scenę po jednym kadrze!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner