Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Julia Wieniawa Julia Wieniawa
ONS
1/5
ONS

Fani seriali już zacierają ręce, bo powstaje kolejna produkcja z Julią Wieniawą w roli głównej! Telewizja Polsat postanowiła wykorzystać potencjał młodej i lubianej gwiazdy.

 

Na  planie towarzyszy jej Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Choć o nowym serialu niewiele jeszcze wiadomo, to już teraz aktorki chwalą się zdjęciami zza kulis. 

 

Zobacz: Julia Wieniawa komentuje ślub Dody! To jak nazywa gwiazdę jest rozczulające!

 

Produkcja o roboczym tytule jest jeszcze tajemnicą producentów. O czym będzie serial, w którym Julia Wieniawa gra główną rolę? Pilotażowy odcinek zostanie oddany pod surową ocenę dyrekcji. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany, nowy serial trafi na antenę już we wrześniu 2018! 

 

Będziesz oglądać serial z Julią Wieniawą? 

2/5
fot: Instagram

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska zagrają razem w nowym serialu Polsatu? Jeśli pierwszy odcinek produkcji spodoba się w Polsacie, aktorki dostaną swój nowy serial. Główną rolę w produkcji ma zagrać Julia Wieniawa, która wcześniej występowała już w produkcjach Polsatu. Aktorka wystąpiła  w serialu "W rytmie serca" i wraz z Antkiem Królikowskim pojawiła się w show „The Story of My Life”. 

3/5
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

Julia Wieniawa zrobiła dobre wrażenie na władzach Polsatu po emisji „The Story of My Life”, w którym pojawiła się wraz ze swoim ukochanym Antkiem Królikowskim. Para w show opowiedziała o swoim wspólnym życiu, planach na przyszłość i marzeniach. Oboje w przyszłości chcieliby założyć rodzinę, ale na razie skupiają się na sprawach zawodowych. 

4/5
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to nie tylko gwiazda telewizyjna, ale też ikona mody. Tysiące nastolatek wzorują się na jej stylu!

5/5
Julia Wieniawa

Ten rok jest dla Wieniawy bardzo ważny! Aktorka zagrała w filmie Vegi "Kobiety mafii", obecnie nagrywa swoją debiutancką płytę i pracuje nad nowym serialem.