Już dzisiaj - 16 marca, na antenie telewizji Polsat "Komisarz Mama" będzie rozwiązywać kolejną zagadkę kryminalną. We wszystko uwikłana będzie mama jednego z głównych bohaterów oraz senegalska piękność, która prowadzi nielegalne interesy. W odcinku nie zabraknie intrygujących wątków, zwrotów akcji, a to wszystko okraszone dobrym humorem. Patricia Kazadi, która od dłuższego czasu nie pojawiała się na ekranie, dzisiaj o 21:05 zaskoczy nas swoją kolejną rolą. Sprawdźcie!

Reklama

Patricia Kazadi w serialu "Komisarz mama"! W jaką rolę wcieliła się piękna aktorka?

W kolejnym odcinku trzeciego sezonu serialu "Komisarz Mama" dojdzie do zabójstwa mężczyzny. Zbrodnię telefonicznie zgłosiła anonimowa kobieta, która prawdopodobnie jest jego kochanką. Problem polega na tym, że ciało ofiary zniknęło, więc nie można ustalić jego tożsamości. Maria i Roma trafiają do pobliskiego baru, gdzie zdaniem Marii mogła znaleźć się tajemnicza kobieta - jego właściciel przekazuje im perfumowaną apaszkę, którą tam zostawiła. Poszukiwania tajemniczej kochanki prowadzą do… Aleksandry Branickiej, w którą wciela się Ewa Kasprzyk. Aleksandra to matka jednego z głównych bohaterów, Piotra. Policjant jest w szoku - nie spodziewał się, że jego matka miała romans. On sam coraz częściej zaczyna sięgać po leki przeciwbólowe.

Zobacz także: Wielki powrót Aleksandry Domańskiej! Jest gwiazdą nowego serialu "Mecenas Porada" w Polsacie

Aleksandra Mecwaldowska

Branicka przyznaje, że zamordowanym mężczyzną był Antoni Mańczak, lokalny biznesmen i jej kochanek od blisko roku! Choć ona sama była świadkiem zabójstwa, nie jest w stanie rozpoznać sprawcy. Tymczasem pierwszy trop prowadzi do pochodzącej z Senegalu pięknej Meriam, która prowadzi podwójną działalność - poza sprzedażą ubrań zajmuje się również prostytucją. Grana przez Patricię Kazadi postać nie chce przyznać się do popełnienia przestępstwa, choć Maria Matejko jest przekonana o jej winie.

Aleksandra Mecwaldowska

Patricia Kazadi po dłuższej przerwie pojawiła się na szklanym ekranie, a jej rola od razu robi wrażenie.

Zobacz także

- Niewinne spojrzenie uroczej istotki ????czy przeszywający wzrok uwodzicielskiej morderczyni? ???? Jaka naprawdę jest Meriam? - tego dowiecie się już dzisiaj ‼️ - napisała w swoich mediach społecznościowych Kazadi.

Koniecznie musicie obejrzeć kolejny odcinek "Komisarz Mama", który pojawi się dzisiaj, w środę, 16 marca o godzinie 21:05 w telewizji Polsat oraz na Polsat Go!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama