Od 2 marca, w każdą środę o godzinie 20:05 w Polsacie oraz Polsat Go, nowy serial - "Mecenas Porada"! W roli głównej zobaczymy uwielbianą przez widzów Aleksandrę Domańską! O czym jest nowa produkcja Polsatu? Jak do tej roli przygotowywała się Aleksandra? Poznajcie szczegóły!

Reklama

"Mecenas Porada" - o czym jest nowy serial Polsatu?

Główną bohaterką serialu jest mecenas Katarzyna Porada (w tej roli Aleksandra Domańska), która jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Jest młodą, charyzmatyczną, nowoczesną kobietą z „charakterem”, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Potknięcia czy przegrane tylko ją wzmacniają, nawet jeśli musi je boleśnie odchorować. Mieszka z niepełnosprawnym ojcem na warszawskiej Pradze. Matka odeszła od nich z kubańskim muzykiem, kiedy Katarzyna miała pięć lat. To zdarzenie miało na nią wielki wpływ. I choć wydaje się twarda i niezniszczalna, tak naprawdę w środku wciąż jest małą dziewczynką, która tęskni za mamą. Aktualnie jest w separacji i przestaje wierzyć w wielką miłość. Od czasu do czasu jednak lubi wyjść na miasto na podryw, koniecznie z przyjaciółką Zośką.

Czy zrobi wielką karierę i zdobędzie wielkie pieniądze? O tym przekonamy się oglądając serial "Mecenas Porada" w Polsacie!

Zobacz także: Gwiazdor "Rancza" w nowym serialu Polsatu! "Mecenas Porada" będzie hitem? Zobaczcie zdjęcia!

mat. prasowe

Wielki powrót Aleksandry Domańskiej w serialu "Mecenas Porada"

Dla Aleksandry Domańskiej ostanie miesiące to pasmo sukcesów - nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. W październiku 2021 roku Domańska została mamą, niedawno zaś zdradziła, że doczekała się synka:

Zobacz także

No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA (…) - napisała Aleksandra Domańska pod jednym z postów na Instagramie.

mat. prasowe

Kilka miesięcy po porodzie Aleksandra Domańska pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu 2022! Zachwycała figurą i energią, ale również nową fryzurą! Co ciekawe, Domańska na planie serialu "Mecenas Porada" nosiła... perukę!

W trakcie trwania zdjęć do serialu Aleksandra Domańska miała swoje naturalnie krótkie włosy. Natomiast serialowa mecenas Katarzyna Porada ma długie włosy, dlatego w pierwszych odcinkach nosi perukę. W pewnym momencie bohaterka ścina włosy, co podkreśla przemianę jej postaci –wyjaśnia Dominika Renes - szefowa pionu charakteryzacji serialu „Mecenas Porada” i dodaje: - Czas charakteryzacji w peruce i w trakcie czesania włosów aktorki był porównywalny i wynosił ok. jednej godziny. Myśląc o aktorce pierwszoplanowej, muszę zawsze brać pod uwagę, aby jej makijaż był uniwersalny i pasował do większości granych scen. W trakcie serialu razem ze zmianą fryzury, delikatnie zmienia się również make-up Kasi - poprzez dodanie kreski.

Pawel Wodzynski/East News
Reklama

"Mecenas Porada" od 2 marca w Polsacie o godzinie 20:05! W obsadzie serialu znaleźli się również m.in. Radosław Pazura, Antoni Królikowski czy Magdalena Wróbel.

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama