Grażyna Błęcka-Kolska Grażyna Błęcka-Kolska w czarnym żakiecie Grażyna Błęcka-Kolska Grażyna Błęcka-Kolska Grażyna Błęcka-Kolska chce uczcić pamięć córki
Grażyna Błęcka-Kolska
ONS.pl/mat.pras
1/5
Grażyna Błęcka-Kolska
ONS.pl/mat.pras

Grażyna Błęcka-Kolska ma za sobą tragiczne i traumatyczne wydarzenia - w lipcu 2014 roku doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęła jej córka, 23-letnia Zuzanna. Od tamtej pory aktorka nie pracowała, nie przyjmowała nowych ról i nie chciała mówić o tym, co ją spotkało. Teraz jednak powróci na ekrany i będziemy mogli zobaczyć ją w znanym serialu. Więcej szczegółów poznacie na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska PIERWSZY RAZ o śmierci córki! "Wszystkich pochowałam, jest poczucie winy, straszna tęsknota"

2/5
Grażyna Błęcka-Kolska w czarnym żakiecie
East News

Jeszcze rok temu, w październiku 2016 roku, mówiło się, że Grażyna Błęcka-Kolska zagra w nowej części filmu „Kogel-mogel”. Szybko się jednak okazało, że aktorka nie wystąpi w produkcji i pragnie się skupić przede wszystkim na fundacji założonej po śmierci córki. 

 

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska po śmieci córki zrezygnowała z aktorstwa. Jednak nie zagra w "Koglu-moglu"?

3/5
Grażyna Błęcka-Kolska
Mat. prasowe

Teraz Grażyna Błęcka-Kolska powraca! Aktorka zagra w serialu „ W rytmie serca” i wcieli się w rolę pielęgniarki Grażyny, zeznającej przeciwko lekarzowi Adamowi Żmudzie (w tej roli Mateusz Damięcki). Poznajcie szczegóły jej roli na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jak Grażyna Błęcka-Kolska odnajduje sens życia po śmierci córki? Gwiazda filmu Kogel-mogel zapowiada powrót do aktorstwa

4/5
Grażyna Błęcka-Kolska
ONS

Adam Żmuda stracił pracę, bo ponoć pobił swojego przełożonego. Oskarża go prokurator Siedlecki (w tej roli Antoni Pawlicki) i rusza sprawa sądowa. Lekarz ma zakaz wykonywania zawodu do czasu wyroku. Jednym z świadków będzie pielęgniarka Grażyna, której zeznania pogrążą lekarza! 

 

Zobacz: Co w 6. odcinku "W rytmie serca"? Gościnnie pojawi się Daria Widawska! FOTOSTORY

5/5
Grażyna Błęcka-Kolska chce uczcić pamięć córki
ONS

 

- Doktor Adam Żmuda przeprowadził operację bez wiedzy swojego przełożonego. W naszej klinice nigdy nic podobnego nie miało miejsca... Kiedy profesor Piwoń zwrócił uwagę doktorowi, ten bardzo się zdenerwował, zaczął krzyczeć, odepchnął profesora, a później - zupełnie bez powodu - uderzył go pięścią w twarz! - zezna pielęgniarka Grażyna. 

 

Tymczasem sędzia odroczy w końcu rozprawę o kolejny tydzień.

 

Oglądacie „W rytmie serca”?

 

Zobacz: Serial "W rytmie serca" z Basią Kurdej-Szatan okazał się hitem, ale co z jej rolą w "M jak miłość"? Mamy komentarz!

Więcej na temat Grażyna Błęcka-Kolska