Grażyna Błęcka-Kolska chce uczcić pamięć córki
ONS
Newsy

Grażyna Błęcka-Kolska po śmieci córki zrezygnowała z aktorstwa. Jednak nie zagra w "Koglu-moglu"?

Grażyna Błęcka-Kolska po śmieci córki zrezygnowała z aktorstwa. Jednak nie zagra w "Koglu-moglu"?

Grażyna Błęcka-Kolska zrezygnowała z aktorstwa. I chociaż zaledwie kilka dni temu Ilona Łepkowska w rozmowie z Faktem przyznała, że po latach powstanie kolejna część filmu "Kogel-mogel" z udziałem aktorki, to teraz produkcja stoi pod znakiem zapytania. Okazuje się bowiem, że według informacji Super Expressu, Grażyna Błęcka-Kolska nie chce już grać. Agencja Gudejko, która współpracowała z aktorką zdradziła, że gwiazda postanowiła poświęcić się swojej fundacji założonej po śmierci córki.

Zobacz także: Grażyna Błęcka-Kolska PIERWSZY RAZ o śmierci córki! "Wszystkich pochowałam, jest poczucie winy, straszna tęsknota"

Nie reprezentujemy już pani Grażyny. Zrezygnowała z naszych usług. Stwierdziła, że teraz chce się zająć swoją fundacją - powiedział gazecie pracownik agencji, z którą współpracowała aktorka.

Przypominamy, że po osobistym dramacie Grażyna Błęcka-Kolska założyła fundację na cześć swojej córki Zuzanny. Fundacja Fabryka Sensu pomaga utalentowanej młodzieży.

 

Żałujecie, że Grażyna Błęcka-Kolska jednak nie wystąpi w filmie "Kogel-mogel"? My bardzo!

 

Zobacz także: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

 

Grażyna Błęcka-Kolska zrezygnowała z aktorstwa.

Grażyna Błęcka-Kolska na 25-leciu komedii Kogel Mogel i Galimatias
ONS

Aktorka poświęciła się fundacji.

Grażyna Błęcka-Kolska w czarnym żakiecie
East News

Grażyna Błęcka-Kolska
ONS.pl/mat.pras
Seriale
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w serialu po raz pierwszy od śmierci córki! Wiemy, gdzie wystąpi i w jaką rolę się wcieli
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w serialu po raz pierwszy od śmierci córki! Wiemy, gdzie wystąpi i w jaką rolę się wcieli
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"
Newsy
Łepkowska nie chciała zranić Błęckiej-Kolskiej... Znamy ważny szczegół scenariusza "Kogel-mogel 3"
Łepkowska nie chciała zranić Błęckiej-Kolskiej... Znamy ważny szczegół scenariusza "Kogel-mogel 3"

  Grażyna Błęcka-Kolska weszła na plan filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Kontynuacji kultowego „Kogla-mogla", w którym zadebiutowała 30 lat temu. Aktorka po czterech latach od tragicznej śmierci córki Zuzanny zgodziła się na rolę w komedii. Czym przekonała ją scenarzystka i producentka Ilona Łepkowska ? Bo Błęcka-Kolska przyznaje w rozmowie z magazynem „Flesz", że kiedy skończyła czytać scenariusz, wiedziała już, że zagra w tym filmie.   Celowo stworzyłam w scenariuszu postać syna, a nie córki. „Dziękuję”, powiedziała mi po pierwszym czytaniu scenariusza pani Grażyna. Widzę, że złapała też dobry kontakt ze swoim filmowym synem (w tej roli Nikodem Rozbicki – przyp. red.), a to dla mnie ważne. – mówi w rozmowie z magazynem „Flesz" Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka filmu, cieszy się, że powrót bohaterki kultowej serii – Kasi Solskiej był możliwy. Grażyna Błęcka - Kolska ma okazję pokazać teraz, po latach pracy z Kolskim, inną twarz jako aktorka. Czy „Miszmaszowi...” uda się dorównać hitowi sprzed 30 lat? Więcej czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".   Zobacz:  Co się dzieje z Piotrusiem z "Kogel Mogel"? WIEMY!   Grażyna Błęcka-Kolska zdobyła w tym roku nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Gdyni za rolę w filmie "Ułaskawienie", który wyreżyserował jej były mąż Jan Jakub-Kolski.   Grażyna Błęcka-Kolska zagra znowu Katarzynę Solską, ale trzydzieści lat później w „Miszmasz czyli Kogel-mogel 3". Cztery lata temu aktorka przeżyła tragedię. Zmarła jej córka Zuzanna. Miała 23 lata.   Więcej w nowym "Fleszu"! 

Grażyna Błęcka-Kolska
ONS
Newsy
Jak Grażyna Błęcka-Kolska odnajduje sens życia po śmierci córki? Gwiazda filmu Kogel-mogel zapowiada powrót do aktorstwa
Jak Grażyna Błęcka-Kolska odnajduje sens życia po śmierci córki? Gwiazda filmu Kogel-mogel zapowiada powrót do aktorstwa

Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała o swoim życiu po stracie córki. Gwiazda niezapomnianego filmu "Kogel-mogel" pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po tragicznej śmierci jej ukochanej córki Zuzanny. Aktorka powoli wraca do normalnego życia i ma się coraz lepiej. Jednak zapytana o rodzinną tragedię, nie kryła wzruszenia. Na szczęście jest coś, co pozwala Błęckiej-Kolskiej myśleć o przyszłości i pomocy innym. Razem ze swoją przyjaciółką Lucyną Schumacher-Gebhard, która również towarzyszyła jej w programie, postanowiła założyć fundację "Fabryka Sensu". Organizacja będzie upamiętniać zmarła Zuzannę Kolską, przyznając stypendia zdolnej młodzieży. Trudno mówić o dziecku, którego nie ma, najważniejsza jest pamięć i energia tej pamięci. Dlatego miałam pomysł na fundację. Ktoś dostanie stypendium, szansę - powiedziała Grażyna Błęcka-Kolska w TVN. Aktorka nie ukrywa jednak, że wciąż zmaga się traumą po stracie córki. By powrócić do równowagi psychicznej, korzysta z usług psychologa. Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę, trzeba przejść przez dzień, mieć przyjaciół. Chodzę do psychologa - wyznała. Grażyna Błęcka-Kolska chętnie oddaje się pracy, którą lubi. Nie tylko pracuje z młodzieżą, wykładając na krakowskiej uczelni AMA, ale także snuje plany na przyszłość. Ma przed sobą nowe wyzwanie aktorskie. Nie chciała zdradzić szczegółów tej propozycji. Wiadomo jednak, że będzie to coś bardzo wymagającego. Mam propozycję bardzo ciekawej roli, bardzo trudnej, ponieważ będzie wymagać ode mnie zmniejszenia się fizycznie, zmiany, będzie to fantastyczne spotkanie. Zacznę w lipcu albo w przyszłym roku - powiedziała. Przypomnijmy, że Zuzanna Kolska zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w lipcu 2014 roku pod Wrocławiem. Samochód...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner