Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Najnowszy sezon "M jak miłość" przynosi fanom naprawdę sporo emocji. W ostatnich tygodniach widzowie byli świadkami próby samobójczej ojca Julki (Joanna Kuberska), wypadku Anki (Weronika Rosati) czy powrotu serialowego Łukasza (Jakub Józefowicz), który ukrywa przed wszystkimi, że jest dilerem narkotyków. Już wkrótce sporo emocji przyniesie nam również wątek Artura (Tomasz Ciachorowski), który robi wszystko, żeby wyjść ze szpitala psychiatrycznego i dorwać Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). 

Już w następnym tygodniu Artur będzie próbował przekonać swoją lekarkę, że... jest w niej zakochany! Jak psychiatra zareaguje na wyznanie miłości? Zobaczcie zdjęcia i opis nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Ewa i Marek wrócą do Grabiny?

1/4
Ewelina Gnysińska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W premierowych odcinkach Artur (Tomasz Ciachorowski) znów spotka się z psychiatrą (Ewelina Gnysińska) i zrobi wszystko, by ją oczarować. Czułe słowa Artura trafią na podatny grunt. Szaleniec wyzna lekarce, że Iza złamała mu serce i że dopiero w szpitalu odzyskał nadzieję – właśnie dzięki pani doktor!

- Do tej pory kochałem tylko jedną kobietę.(...) A teraz… Nie wiem jak, ani kiedy to się stało, ale to pani… pani jest dla mnie kimś bardzo ważnym...
- Wiem, kiepsko lokuję uczucia! Nie chcę się pani narzucać, nie chcę, żeby z mojego powodu miała pani wyrzuty sumienia…

Lekarka uwierzy w słowa Artura, ale po spotkaniu ze swoim pacjentem umówi się z... Izą! 

2/4
Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Iza podczas spotkania z lekarką powie jej o wiadomościach, które dostaje od Artura. 

Znam akta waszej sprawy, ale… chciałabym mieć pełny obraz sytuacji. Dlatego tak mi zależało na spotkaniu z panią...


A Lewińska... w końcu wybuchnie. I wyzna dziewczynie, że Skalski nadal ją terroryzuje.

- Nikt, kto tego nie przeżył, nie zrozumie! A przecież to jeszcze nie koniec, to cholerne piekło jeszcze się nie skończyło!(...) Artur nadal mnie prześladuje!
 

 

3/4
Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

-Najpierw były kwiaty na wycieraczce… Maile, sms-y, wyznania miłości… On tylko czeka na okazję. Ja to wiem, czuję… Nie wiem tylko, kiedy to się stanie, kiedy mnie w końcu dorwie!(…) Dziś dostałam kolejną wiadomość… Napisał, że nadal mnie kocha i będzie kochał, aż do mojej śmierci… Jak to możliwe, że siedzi, ma wyrok i nadal mnie nęka?!

4/4
Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego
Instagram

Czy lekarka uwierzy Izie i zrozumie, że Artur cały czas nią manipulował? A może pani doktor pomimo wyznania Izy pomoże Skalskiemu wyjść ze szpitala? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość