Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Związek Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) od samego początku wzbudzał sporo emocji wśród fanów "M jak miłość". To właśnie dla brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Ula zerwała z Jankiem (Tomas Kollarik). Policjant bardzo długo nie mógł poradzić sobie z rozstaniem i do tej pory cierpi widząc byłą narzeczoną u boku Bartka. Ostatnio okazało się, że związek Uli i Bartka jest na tyle poważny, że zakochani podjęli decyzję o ślubie. Teraz para przygotowuje się do uroczystości, ale jak informuje magazyn "Świat seriali" ich ślub stoi pod wielkim znakiem zapytania! Dlaczego? 

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

1/3
Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Według doniesień magazynu, ślub Uli i Bartka zbliża się wielkimi krokami. Niestety im bliżej ceremonii, tym większe wątpliwości będzie miała przyszła panna młoda. Dlaczego? Okazuje się, że nie może przestać myśleć o swoim byłym! 

2/3
Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram

Ula zwierzy się Natalce (Marcjanna Lelek), że nie jest gotowa na ślub z Bartkiem! Przyzna, że cały czas czuje coś do Janka! Ula nie będzie mogła znieść tego, że jej były partner układa sobie życie u boku koleżanki z pracy. 

Natalka poradzi siostrze, żeby przesunęła datę ślubu... 

3/3
Iga Krefft i Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram

Niestety, Ula podejmie decyzję o odwołaniu uroczystości. Jak na jej decyzję zareaguje Bartek? Czy Ula powie Jankowi, że wciąż coś do niego czuje? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Więcej na temat M jak miłość