Serial "O mnie się nie martw" od 7 lat bawił i wzruszał do łez miliony widzów TVP. Niestety, jak poinformowała jedna z głównych gwiazd produkcji, hit stacji niebawem ma zniknąć z anteny. Co się stało?

Reklama

Serial "O mnie się nie martw" znika z anteny TVP

Serial "O mnie się nie martw" to jeden z najbardziej lubianych seriali TVP2. Kultowa historia o perypetiach grupy ludzi, przedstawianych z perspektywy głównej bohaterki - Igi Małeckiej - która po dwóch ciężkich rozwodach nagle trafiła w hermetyczne środowisku prawników porwał serca milionów widzów i doczekał się aż 13. sezonów.

I choć w początkowych seriach to właśnie grana przez Joannę Kulig główna bohaterka zawładnęła myślami wszystkich, trudno też nie wspomnieć o postaciach odgrywanych przez plejadę innych wspaniałych aktorów, jak Paweł Domagała, Aleksandra Domańska, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska, Hanna Śleszyńska, czy Katarzyna Andukowicz, która to pierwotnie miała się wcielić w postać głównej bohaterki - Igi.

To właśnie Andukowicz, przez lata związana z serialem i graną przez siebie postacią Marty Piątek, postanowiła przekazać fanom produkcji smutne wieści. Aktorka za pośrednictwem swojego instagramowego konta przyznała, że to już koniec serialu "O mnie się nie martw".

Tydzień temu wreszcie mogłam zagrać żonę @stefanpawlowski_official ???????????????? króciutko niestety, bo na zdjęciach próbnych???? Rozmawialiśmy o @omniesieniemartw_tvp , co to będzie, co to będzie... i już dziś wiemy, że to koniec. Ostatecznie i na zawsze. Smutno, wiadomo. Tym bardziej, że nie było szansy się na to przygotować, podziękować, wyściskać, popłakać. Cóż, ponoć ważne jak kończysz, a nie zaczynasz...???????? A początki były malownicze! Zdjęcia próbne do głównej roli Igi, którą ostatecznie zagrała @joannakulig_official , może nawet już wtedy obsadzona ???? Dla mnie pani sekretarka Marta na pocieszenie. Pamiętam jak się wtedy wściekałam... pokochałam Igę od pierwszego przeczytania, podobnie jak później Asię w tej roli. Pani Marta miała być to postać na dwa-trzy odcinki, tak później usłyszałam od autorek serialu - napisała na Instagramie Kasia.

Andukowicz w dalszej części postu wspomniała również o współpracy z resztą obsady oraz o tym, jak bardzo rodzinna atmosfera panowała na planie serialu.

Zobacz także

Doskonali partnerzy @paweldomagala i @karoldziuba91 , i wiele wiele super spotkań. I dużo dużo radości! Było też sporo nerwów, napięć, smutków, żalów, pożegnań, wiadomo, jak to w rodzinie. Zgromadziliśmy też przez te 6 lat sporą rodzinę przed telewizorami, dziękuję Wam kochani, za zawsze ciepły i uważny odbiór!❤️ Dzięki za nagrodę @party.pl - fot.2 to wspomnienie z redakcji ???? .Dziękuję produkcji Akson Studio, Bartkowi, Ani i wszystkim, którzy nasz projekt prowadzili. Dziękuję wszystkim reżyserom, których spotkałam w pracy [...] Dziękuję wszystkim z ekipy technicznej, którzy tworzyli ten serial, dziewczynom z kostiumów - dodaje Andukowicz.

Musimy przyznać, że i nam będzie bardzo brakować "O mnie się nie martw".

Serial "O mnie się nie martw" miał swoją premierę w 2014 roku. Widzowie TVP od pierwszych odcinków pokochali bohaterów serii. Produkcja wygrała nawet plebiscyt Party.pl n najlepszy serial 2016 roku.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama