Kolejny sezon "Stranger Things" Netflix wypuści 27 października. Cały rok czekaliśmy na wyjaśnienie skomplikowanej akcji, którą ucięto na koniec pierwszego sezonu. Chyba każdego najbardziej przejął plujący ślimakami, z innego wymiaru, Will. Możemy się  spodziewać, że będzie problem z chłopcem, a może już chłopakiem, bo jak cała piątka ostro podrosła od tego kiedy ostatnio widzieliśmy ich na ekranie. Z Willa będą chcieli wydobyć, to "coś", które ma w sobie. Winona Ryder w roli nieustępliwej matki Joyce Byers znów przejdzie piekło, widząc jak naukowcy będą eksperymentować na jej synu.

 

Zobacz: Dobra wiadomość dla fanów "Stranger Things"! Znamy datę premiery 2. sezonu i mamy ZWIASTUN. ZOBACZ!

 

Ponadto w serialu pojawi się kolejna dziewczynka. Mike nie będzie jej przychylny ze względu na Jedenastkę. Wiemy, że dziewczynka powróci! Co się z nią stało? I jaki będzie tego finał? I czy ruda Max, grana przez Sadie Sink, będzie kolejną członkinią rowerowego gangu?

 

Obejrzyj zwiastun, żeby wczuć się w klimat serialu jeszcze przed premierą. Sezon 2 będzie znacznie mroczniejszy i straszniejszy niż poprzedni, ale żeby o tym się przekonać musimy poczekać do 27 października.

 

Fanart serialu:

Stranger Things sezon 2
Instagram

 

Jedenastka w dłuższych włosach i nowa dziewczynka - Max. Mike już nie taki mały chłopiec i Lucas z rosnącymi wąsami!

Stranger Things sezon 2
Instagram

 

Zobacz: Drugi niesamowity pełnometrażowy ZWIASTUN Stranger Things 2. Co się będzie działo? Zobacz!