Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe
1/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe

 

Przed nami 4 kolejne odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" (177 - 180). Co się w nich wydarzy? Opisy poszczególnych epizodów hitowego serialu TV 4 - w naszej galerii! 

Emisja 7-10 kwietnia o 20.00

 

Odcinek 177.

Oficerowie Jawor i Górska badają okoliczności śmierci człowieka znalezionego w lesie. Odkrywają, że zwłoki zostały skądś przeniesione. Zmarły był amatorem-historykiem; w wolnych chwilach zajmował się penetrowaniem licznych podziemi, jakie pozostały we Wrocławiu po II wojnie światowej. Ślady złota w jego kieszeni wskazują, że tym razem mógł trafić na coś naprawdę wartościowego. Dagmara Górska przeżywa kolejne przygody, jakie ściąga jej na głowę zwariowana współlokatorka, Lilka. Policjantkę prześladuje ciągły pech; dręczy się tym do tego stopnia, że za radą Lilki postanawia skorzystać z usług wróżki. Jej wskazania będą bardzo zaskakujące. W ciągnącym się śledztwie w sprawie śmierci Eweliny dokonuje się przełom. Kryminalni zdobywają mocne dowody, wskazujące na konkretną osobę.

 

Zobacz: "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny": Selena jest wściekła na Bola! Co jeszcze w nowych odcinkach?

2/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe

Odcinek 178.

Dziewczyna Brunona Sawickiego wyjechała na narty ze znajomymi. Bruno liczył, że krótka separacja oczyści atmosferę w ich związku, ale kiedy rozmawiają przez telefon, sytuacja nadal jest napięta. W tym czasie Sawicki z Latoszek otrzymują nietypowe zadanie. W podwrocławskim miasteczku doszło do rozkopania grobu, z którego ktoś próbował wykraść szczątki pochowanej tam kobiety. To już drugi przypadek zbezczeszczenia tego samego grobu. Sawicki i Latoszek idą śladem przeszłości zmarłej. Kiedy zagłębiają się w sprawę, okazuje się, że ten proceder występował na znacznie szerszą skalę i do podobnych sytuacji dochodziło w wielu miejscach. Prasa podchwytuje temat i na portalach pojawiają się artykuły o wampirze cmentarnym, ochrzczonym przydomkiem „Kościarz”. Do śledztwa zmobilizowane zostają wszystkie siły, a wydział otrzymuje dodatkowe wsparcie… w postaci dość niestereotypowej ekspertki.

3/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe

Odcinek 179.

Latoszek zostaje pilnie wezwana do macierzystej komendy w Warszawie. Otwiera się przed nią szansa awansu.  Wcześniej spróbują z Sawickim dokończyć nadal otwartą sprawę Kościarza. Religioznawcza analiza zachowania wampira cmentarnego naprowadza kryminalnych na nowy trop. Ludzie, których obserwują, faktycznie wykazują dość podejrzane zachowania, ale droga do prawdy okaże się bardziej skomplikowana.  Po klęsce, którą ostatnio odnieśli, Sawicki i Latoszek z niechęcią patrzą na nową współpracowniczkę, niemiecką profilerkę Kingę Wilk. Teorie, które przedstawia Wilk uważają za mgliste i nieprzydatne. Niespodziewanie jej dywagacje zaprowadzą jednak Latoszek do celu… i spowodują, że policjantka znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Jej życie będzie zależało od tego, czy Kinga i Bruno na czas odszyfrują tajemnicę Kościarza.

4/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe

Odcinek 180.

Wach i Walczak badają sprawę młodej pielęgniarki, którą znaleziono martwą za szpitalem. Śmierć dziewczyny wygląda na upozorowane samobójstwo. Kryminalni idą tropem związków emocjonalnych ofiary. Dziewczyna miała kochanka pracującego w tym samym szpitalu. Być może zginęła, bo jej tajemniczy kochanek chciał zakończyć ten związek? A może w tę relację zaangażowane były jeszcze inne osoby? Policjanci muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania. Poza pracą Paulina nie może pogodzić się z decyzjami swojej córki. Agata bez wiedzy matki zrobiła sobie tatuaż i wściekła Wach wyładowała swoją frustrację na właścicielu salonu tatuażu, co wpędza ją w poważne kłopoty służbowe. Na ratunek przyjdzie jej Kuba Walczak. Policjant boryka się ze swoimi problemami finansowymi, ale zaryzykuje wszystko, żeby pomóc przyjaciółce.

5/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe
6/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe
7/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe
8/8
Sprawiedliwi - Wydzial Kryminalny
Mat. prasowe