Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram

Szykuje się kolejny ślub w "M jak miłość"? Sonia pocieszy policjanta Janka?

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram

W nowych odcinkach "M jak miłość" kolejna para powie sobie sakramentalne TAK? Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć nową odsłonę hitowego serialu TVP. A co wydarzy się w najnowszym sezonie? Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. 

Przed wakacyjną przerwą miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Teraz okazuje sie, że najprawdopodobniej również w życiu Janka (Tomas Kollarik) zajdą poważne zmiany! Jak informuje portal superseriale.se.spl matka policjanta zrobi wszystko, żeby jej syn poślubił... Sonię (Barbara Wypych)! 

Matka zmusi Janka do ślubu?

Jak już wiemy, Ula złamała serce Janka decydując się na ślub z Bartkiem. Policjant, który wciąż nie poradził sobie z rozstaniem z Mostowiakówną, do samego końca miał nadzieję, że jego była narzeczona będzie chciała do niego wrócić. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało.

Według doniesień portalu superseriale.se.spl matka Janka nie będzie mogła patrzeć, jak jej syn cierpi - dlatego postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Sobańska ( Ewa Kasprzyk) w nowych odcinkach stwierdzi, że idealną kandydatką na żonę jej syna będzie Sonia! Kobieta zacznie nachodzić policjantkę i będzie ją namawiać do ślubu z Jankiem.

Pasuje pani do mojego Janka jak nikt inny!- Sobańska będzie przekonywać Sonię. 

Czy Sobańska osiągnie sukces i jej syn rzeczywiście weźmie ślub z Sonią? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Waszym zdaniem Sonia i Janek pasują do siebie? 

Matka Janka będzie namawiać go na związek z Sonią.

Instagram

Czy Sonia zostanie żoną policjanta?

M jak miłość Janek i Sonia
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08