M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm

Po wielu perypetiach w związku Uli i Bartka w 1451 odcinku „M jak miłość” w końcu dojdzie do ślubu. To będzie ostatni odcinek sezonu przed wakacyjną przerwą i zakończy serial wyjątkowo optymistycznie.

Niestety przed samą uroczystością nie zabraknie przykrych niespodzianek, ale para w końcu powie sobie sakramentalne „TAK” i cała rodzina będzie bawiła się na skromnym weselu w Grabinie. Zobaczcie galerię zdjęć z wesela Uli i Bartka!

Zobacz takżeStraszne odkrycie Natalki przed ślubem Uli i Bartka! Kto chce, by do niego nie doszło?

1/6
M jak miłość Ula i Bartek na ślubie
fot. MTL Maxfilm

Przed samym ślubem Natalka odkryje, że suknia panny młodej jest pocięta. Szybko okaże się, kto zrobił coś takiego Uli w dniu jej ślubu. To Bronisław Jakubczyk, ojciec dziewczyny, który chciał się zemścić na córce, że nie zaprosiła go na swój ślub!

2/6
M jak miłość Ula i Bartek z tortem
fot. MTL Maxfilm

Przez to wydarzenie Ula spóźni się do kościoła, ponieważ w ciągu pół godziny będzie musiała kupić nową suknię ślubną. Na szczęście pomoże jej w tym Marysia, która obiecała Markowi opiekować się jego dziećmi, kiedy on jest zagranicą. Wszystko przebiegnie sprawnie i Ula prowadzona przez Artura stanie przed ołtarzem!

3/6
M jak miłość Ula i Bartek z tortem
fot. MTL Maxfilm

Przyjęcie weselne młodej pary odbędzie się w Siedlisku. To Ula samodzielnie zaplanowała wszystkie dekoracje i własnoręcznie udekorowała dom. 

4/6
M jak miłość Ula i Bartek pierwszy taniec
fot. MTL Maxfilm

W czasie wesele nie zabraknie też pierwszego tańca młodej pary. W związku Uli i Bartka w ostatnim czasie nie działo się najlepiej, ale w dniu ślubu Mostowiakówna zdała sobie sprawę, że Lisiecki to właściwy kandydat na męża!

5/6
Ślub Uli i Bartka w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Cała rodzina będzie doskonale się bawiła i choć na chwilę zapomni o codziennych problemach, ciesząc się szczęściem młodej pary.

6/6
Ślub Uli i Bartka w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Tak zakończy się ten sezon "M jak miłość". Dopiero po wakacjach dowiemy się, czy Ula nie będzie żałowała ślubu z Bartkiem!

 

Więcej na temat M jak miłość