East News
1/7
East News

 

27 października HBO zaprezentuje swój nowy serial, o którym już teraz jest głośno. "Ślepnąc od świateł" powstał na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Za reżyserię odpowiada Krzysztof Skonieczny. Główny bohater to warszawski diler, który zaopatruje w narkotyki gwiazdy, prawników, lekarzy. Jednak w pewnym momencie podwinie mu się noga... W postać wspomnianego Kuby wcieli się Kamil Nożyński, który o dziwo do tej pory nie miał nic wspólnego z aktorstwem. Jednak niektórzy mogą go kojarzyć z całkiem innej branży...

 

Kim jest Kamil Nożyński? I jak dostał główną rolę w serialu "Ślepnąc od świateł"? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Od 50 lat w Polsce nie było takie serialu! Jak uważnie oglądałeś pierwsze odcinki "Nielegalnych"? Sprawdź się w naszym quizie

2/7
East News

 

"Ślepnąc od świateł": kto zagra w serialu HBO?

 

Niedawno odbył się pokaz przedpremierowy serialu "Ślepnąc od świateł". Zaproszeni goście mogli nie tylko obejrzeć pierwsze dwa odcinki, ale również poznać na żywo pełną obsadę nowej produkcji HBO. Wśród nich znalazły się takie osobistości polskiego kina, jak choćby Janusz Chabior, Jan Frycz, Eryk Lubos czy też Robert Więckiewicz. Jednak największym zaskoczeniem jest to, że główną rolę zagrał... kompletny naturszczyk! Jak to możliwe, że Kamil Nożyński, który do tej pory nie pojawił się w żadnej produkcji, wystąpi teraz w "Ślepnąc od świateł"? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/7
Instagram

 

Kim jest Kamil Nożyński?

 

Kamil Nożyński do tej pory nie miał nic wspólnego z aktorstwem. Owszem, chciał spróbować swoich sił w tej branży, ale wciąż odwlekał tę decyzję. Artysta znany był raczej wśród fanów rapu. Kamil Nożyński od lat występuje bowiem pod pseudonimem Saful. Razem z innymi muzykami tworzy grupę Dixon37. Jak to możliwe, że to właśnie on otrzymał główną rolę w "Ślepnąc od świateł"?

- Któregoś dnia, to było latem 2016 roku, siedzę w domu i jem obiad. Nagle dzwoni telefon. Skonieczny. Przypomniał mi, że spotkaliśmy się już wcześniej. Wtedy skojarzyłem. No i Krzysztof zdradza, że robi teraz duży projekt dla HBO. Pomyślałem: "Spoko. Masz moje zainteresowanie. Może uda mi się dostać jakiś mały epizodzik". Jem nadal ten obiad, słucham, co tam Krzysiek mówi i nagle słyszę: "Chciałbym cię sprawdzić w głównej roli". Stary... ja się zakrztusiłem. Wyplułem wszystko, co miałem w buzi. Pomyśl: dzwoni do ciebie gość i mówi, że główna rola w serialu HBO - wspomina Kamil Nożyński w rozmowie z "Polska Times". 

Jak wygląda życie prywatne Kamila Nożyńskiego? Zobaczcie kolejny slajd!

4/7
East News

 

Kamil Nożyński: życie prywatne

 

Kamil Nożyński prywatnie jest szczęśliwym narzeczonym uroczej Moniki. Kobieta pojawiła się z nim nawet na premierze serialu "Ślepnąc od świateł". Kamil Nożyński ma także syna, który jest dla niego całym światem. Wystarczy spojrzeć na jego konto na Instagramie...

 

Zobacz także: Plejada gwiazd na premierze filmu "Kler" Smarzowskiego. Kto się pojawił? Zobacz ZDJĘCIA

5/7
Instagram

 

Kamil Nożyński uwielbia chwalić się czasem spędzonym ze swoim synkiem. Ciekawe, czy maluch pójdzie w jego ślady i również zostanie artystą?

6/7
Instagram

 

Żeńska część publiczności z pewnością będzie pod wrażeniem uroku osobistego i formy początkującego aktora... Co za ciało! :) 

7/7
Instagram

 

"Ślepnąc od świateł": gdzie można oglądać?

 

Pierwszy odcinek serialu "Ślepnąc od świateł" będzie można obejrzeć już 27 października o godzinie 22:00 na antenie HBO. Tego samego dnia do serwisu HBO GO trafią wszystkie odcinki tej produkcji, których jest aż osiem. Na razie nie wiadomo, czy serial "Ślepnąc od świateł" będzie miał swoją kontynuację.

Czekacie?

 

 

 

Więcej na temat Jakub Żulczyk