Joanna Kulig
Mat. prasowe Netflix

Serial "The Eddy" z Joanną Kulig będzie miał premierę na Netflixie! Kiedy?

Joanna Kulig
Mat. prasowe Netflix

Już rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Netflixa „The Eddy” z Joanną Kulig. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem nową produkcję będziemy mogli oglądać w 2020 roku! Pierwszy sezon serialu będzie składał się z ośmiu odcinków. Polska aktorka niedawno została mamą, ale dzięki ogromnej popularności, jaką dała jej „Zimna wojna” zamierza wykorzystać szansę i nadal pracować. Zobaczcie, o czym będzie nowy serial z Joanną Kulig!

O czym będzie serial "The Eddy"?

Akcja serialu z Joanną Kulig rozgrywa się we współczesnym Paryżu. Dialogi będą prowadzone aż w trzech językach – angielskim, francuskim i uwaga... arabskim. Głównym miejscem akcji będzie jeden z lokalnych klubów, a przedstawiona w serialu historia pokaże losy właściciela klubu oraz członków zespołu, który gra w nim na stałe.

Joanna Kulig w serialu „The Eddy” zagra Maję. Jej bohaterka jest kobietą o pięknym głosie, ale na co dzień musi zmierzyć się z alkoholizmem. Maja dołączy do zespołu pianisty jazzowego, Elliota Udo, do tej pory występowali razem jedynie okazjonalnie. Niespodziewanie do Paryża przyjeżdża córka Elliota, Julia i sprawi, że ojciec będzie musiał pomóc jej uporać się z przeszłością. Ważną rolę w serialu pełni też współprowadzący klub. Jego tajemnicze życie będzie miało negatywny wpływ na Elliota i zespół. Serialowy band będzie składał się z prawdziwych muzyków. Stworzą go Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes.

W serialu oprócz gry aktorskiej Joanny Kulig usłyszymy też jej piękny głos. To z pewnością będzie dodatkową zachętą, aby obejrzeć produkcję Netflixa!

Zobacz takżeJoanna Kulig będzie pracującą mamą! Wiemy jakie ma plany

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎼 April in Paris 🇫🇷 #KurtElling #ButikEter ▫️ . . . . . #PolishActress #JoannaKulig #Paris ▫️

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

 

Joanna Kulig ma szansę na wielką karierę!

Joanna Kulig smutna
EastNews

 

Więcej na temat Joanna Kulig Netflix
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08