Joanna Kulig w Cannes
East News

Joanna Kulig urodziła! Czy wybierze się na Oscary?

Joanna Kulig w Cannes
East News

Joanna Kulig urodziła! Jak podaje "Super Express" kilka dni temu na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Informację w rozmowie z dziennikiem potwierdza Piotr Dzięcioł, producent filmowy, który przebywa w Los Angeles:

 Joasia urodziła kilka dni temu - powiedział.

Joanna Kulig urodziła! Co z Oscarami?

Magazyn "Flesz" informował, że aktorka urodzi chłopca. Aktorka zdecydowała się na poród w Stanach. Od razu zaś pojawia się pytanie, czy aktorka pojawi się na gali Oscarów, która już 24 lutego. Film "Zimna wojna" z jej udziałem ma szanse na aż trzy statuetki:

Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy… - ucina Dzięcioł.

 

Gdzie urodziła Joanna Kulig?

Joanna Kulig wraz z mężem Maciejem Bochniakiem już w 2018 roku podjęła decyzję o przeprowadzce do USA. Para wyjechała tam jesienią i wynajęła dom w Los Angeles. Aktorka w zaawansowanej ciąży promowała swój film na różnych festiwalach oraz imprezach w Kalifornii oraz Nowym Jorku. Kulig podjęła też decyzję, że swoje dziecko urodzi właśnie w Los Angeles. Wiedziała, że dzięki temu jej dziecko automatycznie otrzyma amerykańskie obywatelstwo. Aktorka zdecydowała się na poród w klinice gwiazd - szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. To tam na świat przyszły dzieci m.in. Jessiki Alby, Alicji Bachledy-Curuś czy Weroniki Rosati. Poród w tym szpitalu kosztuje 75 tys. złotych! Klinika zapewnia przyszłym mamom bardzo komfortowe warunki - elegancki apartament, wannę z masażem wodnym, usługi kosmetyczno-fryzjerskie. 

Serdecznie gratulujemy!

Joanna Kulig urodziła! Z informacji "Flesza" wynika, że jest to chłopiec. 

Joanna Kulig w Cannes
East News

 

Joanna Kulig została mamą! Mężem aktorki jest Maciej Bochniak. Ich synek to idealny prezent na 10. rocznicę ślubu.

Joanna Kulig
East News

 

Zobacz także: Siostra Joanny Kulig nową gwiazdą TVN! Kim jest Justyna Schneider? Jakie ma relacje z siostrą?

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39