Marina i Tomasz Karolak na planie serialu "39 i pół tygodnia"
Instagram

Serial "39 i pół" wraca na antenę TVN! Już w pierwszym odcinku dowiemy się o dramacie głównego bohatera

Marina i Tomasz Karolak na planie serialu "39 i pół tygodnia"
Instagram

To już pewne! Już za kilka miesięcy stacja TVN wyemituje nowe odcinki powracającego po latach hitowego serialu "39 i pół". Ostatnio okazało się, że aktorzy rozpoczęli już pracę na planie serialu, którego premiera zapowiedziana jest na jesień br.

Teraz portal wirtualnemedia.pl zdradził, że produkcja nieco zmieni tytuł - teraz będzie nazywać się "39 i pół tygodnia". W serialu nie zabraknie gwiazd, które występowały w poprzednich seriach hitu, czyli m.in.: Mariny, Darii Widawskiej, Alana Andersza, Doroty Deląg czy Antka Królikowskiego. W serialu pojawi się nowy, dramatyczny wątek głównego bohatera, w którego ponownie wcieli się Tomasz Karolak. 

 

Buty na każdą okazję w niskiej cenie! Sprawdź rabaty na Renee kupony rabatowe.

 

Dramat głównego bohatera serialu TVN

Okazuje się, że nowy sezon serialu już od pierwszego odcinka przyniesie widzom naprawdę ogromne emocje. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w premierowej odsłonie "39 i pół tygodnia" główny bohater Darek Jankowski (Tomasz Karolak) dowie się, że jest śmiertelnie chory! Tytuł serialu nawiązuje do dramatycznej sytuacji Jankowskiego - od lekarzy dowie się, że zostało mu tylko tyle życia...

Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół - informują wirtualnemedia.pl.  

Będziecie oglądać powracający po 10 latach serial TVN? Czy produkcja z udziałem plejady gwiazd powtórzy sukces sprzed lat? My jesteśmy pewni, że "39 i pół tygodnia" będzie prawdziwym hitem jesiennej ramówki stacji. 

Serial "39 i pół" wraca na antenę TVN.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tvn #39ipoltygodnia #movie #rock #power #actors @daria_widawska @magdalamparska @lukasz.konopka.official @tvn.pl

Post udostępniony przez Tomasz Karolak (@tomasz_karolak_official)

Gwiazdy wróciły już na plan serialu.

Zobacz także: Czy Filip Bobek stanął już na planie "Brzyduli"? Wiemy! 

Więcej na temat Tomasz Karolak serial TVN
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48