Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej - jak się zmienił Sergiusz Żymełka na planie serialu Sergiusz Żymełka - jak wygląda Filip z Rodziny zastępczej? Sergiusz Żymełka - jak teraz wygląda? Filip z Rodziny zastępczej jako dorosły chłopak
Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej - jak się zmienił
Eastnews
1/9
Sergiusz Żymełka z Rodziny zastępczej - jak się zmienił
Eastnews

Sergiusz Żymełka czyli Filip z serialu "Rodzina zastępcza" wyrósł na niezłego przystojniaka! Rola w polsatowskim serialu przyniosła mu sporą popularność, choć nie był to jego debiut przed kamerami. Wcześniej Sergiusz grał w przedstawieniach Teatru Telewizji dla Dzieci. W "Rodzinie zastępczej" występował przez 10 lat, następnie zagrał jeszcze w filmie "Tam, gdzie żyją Eskimosi" czy serialu "Na dobre i na złe". Ostatni raz na planie serialu pojawił się w 2015 roku, gdy zagrał w jednym z odcinków "Ojca Mateusza".

Co dziś robi Sergiusz? I jak wygląda? Zobaczcie jego zdjęcia na kolejnych stronach!

 

ZOBACZ: Pamiętacie "pierwszego" Łukasza z "M jak miłość"? Dziś to prawdziwy przystojniak! ZDJĘCIA

2/9
Sergiusz Żymełka na planie serialu
Eastnews

Sergiusz ukończył gimnazjum nr 14 w Warszawie. Uczęszczał do 68 LO im. Tytusa Chałubińskiego. Później zagrał w kilku filmach i serialach, podkładał też głos m.in. w "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" czy "E.T.". Jak wygląda teraz?

3/9
Sergiusz Żymełka - jak wygląda Filip z Rodziny zastępczej?
Facebook

Sergiusz studiował psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Obecnie pracuje w Centralnym Ośrodku Informatyki w Warszawie. Ma teraz 26 lat. Zobaczcie jego nowe zdjęcia oraz te z młodszych lat na następnych stronach naszej galerii!

4/9
Sergiusz Żymełka - jak teraz wygląda?
Facebook
5/9
Filip z Rodziny zastępczej jako dorosły chłopak
Eastnews
6/9
Sergiusz Żymełka czyli Filip z Rodziny zastępczej
Eastnews
7/9
Sergiusz Żymełka z Agatą Młynarską
Eastnews
8/9
Sergiusz Żymełka na planie Rodziny zastępczej
Facebook
9/9
Filip z Rodziny Zastępczej
Facebook