Pułapka, nowy serial TVN, Agata Kulesza Pułapka, nowy serial TVN Pułapka, nowy serial TVN Pułapka, nowy serial TVN Pułapka, nowy serial TVN
Pułapka, nowy serial TVN, Agata Kulesza
x-news/TVN
1/5
Pułapka, nowy serial TVN, Agata Kulesza
x-news/TVN

 

Nowy serial TVN "Pułapka" - w niedzielę o godzinie 21:30. W roli głównej Agata Kulesza (Olga Sawicka), Marianna Kowalewska (Ewa Maj), Leszek Lichota (komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Joanna Kulig (starszy aspirant Justyna Mateja).

O czym będzie opowiadał serial, który wszedł do jesiennej ramówki TVN? (Więcej: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!)

Zagadka, zbrodnie, mroczna historia z przeszłości. Gdy autorka popularnych powieści kryminalnych odkryje przerażającą tajemnicę, nagle sama stanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Czy rozwiąże prawdziwą zagadkę kryminalną? Dowiedz się więcej z naszej galerii.

 

Zobacz też: Agata Kulesza trafiła do szpitala z objawami zawału! Jak czuje się gwiazda?

2/5
Pułapka, nowy serial TVN
x-news/TVN

 

Olga Sawicka (w tej roli Agata Kulesza) zmaga się z demonami z przeszłości. Po śmierci męża nie może zaznać spokoju i przystąpić do pracy nad następną powieścią. Przypadkiem trafia na reportaż telewizyjny o zaginionej Zuzie z domu dziecka. Postanawia odwiedzić placówkę. Jej uwagę wzbudza Ewa - wrażliwa i nieco zamknięta w sobie nastolatka.

3/5
Pułapka, nowy serial TVN
x-news/TVN

 

Sawicka prosi o pomoc w rozwiązaniu sprawy policjantkę Justynę Mateję. Zaczyna się zabawa... Okaże się, że dom dziecka skrywa mroczne zagadki z przeszłości, nie wiadomo co dokładnie działo się w placówce. Olga zostanie uwikłana w śmiertelne niebezpieczeństwo, związane z tajemnicą sprzed lat...

4/5
Pułapka, nowy serial TVN
x-news/TVN

W "Pułapce" każdy z bohaterów skrywa swoje tajemnice, których pilnie strzeże. Przeszłość wróci, by połączyć ich losy. Czy Olga i Ewa zwabione w pułapkę, zdołają rozprawić się nie tylko z mordercą, ale i z ich przeszłością? 

5/5
Pułapka, nowy serial TVN
x-news/TVN

Nowy serial TVN "Pułapka" w każdą niedzielę o godzinie 21:30.

Więcej na temat Agata Kulesza polskie seriale