Agata Kulesza opowiedziała o problemach ze zdrowiem Agata Kulesza na rozdaniu Orłów 2017 Agata Kulesza na rozdaniu Orłów 2017 Agata Kulesza 2016 Agata Kulesza w różowej kurtce
Agata Kulesza opowiedziała o problemach ze zdrowiem
ONS
1/5
Agata Kulesza opowiedziała o problemach ze zdrowiem
ONS

Agata Kulesza po raz pierwszy opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem! Uwielbiana przez widzów aktorka, która ma na swoim koncie role w wielu hitowych filmach takich jak : "Ida", "Róża" czy "Moje córki krowy", jakiś czas temu zniknęła ze świata show-biznesu. Po kilku miesiącach nieobecności na oficjalnych imprezach, Agata Kulesza pojawiła się na premierze filmu "Pewnego razu w listopadzie". Teraz udzieliła również poruszającego wywiadu, w którym opowiada o swoich problemach zdrowotnych!

Zobaczcie, co zdradziła Agata Kulesza! Fragmenty wywiadu znajdziecie na następnej stronie.

Zobacz także: 8 SPOSOBÓW NA ZMĘCZENIE MŁODEJ MAMY

2/5
Agata Kulesza na rozdaniu Orłów 2017
ONS

Agata Kulesza w rozmowie z "Twoim Stylem" opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Okazuje się, że aktorka trafiła nawet do szpitala!

Podejrzewam u siebie nerwicę, miewam puls spoczynkowy 100. Raz trafiłam do szpitala z objawami zawału, a okazało się, że to tylko brak potasu, który został wypłukany przez stres. Szczególnie trudno zniosłam zamieszanie po sukcesie "Idy". Obowiązki promocji filmu nałożyły się na inne zawodowe. Miałam zdjęcia do "Niewinnych" Anne Fontaine i drugiego sezonu serialu "Krew z krwi". Ale Jasiek Komasa, który go reżyserował, powiedział, że nigdy nie zagrałabym tak Carmen, gdybym nie była wrakiem człowieka. 

Co jeszcze powiedziała Agata Kulesza? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Ibisz przeprasza za krytykę Kuleszy i Trzebuchowskiej. Tłumaczy się ze swoich słów

3/5
Agata Kulesza na rozdaniu Orłów 2017
EastNews

Przez wiele tygodni, budząc się rano, już byłam zmęczona. Nie zauważałam, że spadają liście i zmieniają się pory roku. A jeszcze mój telefon dzwonił bez przerwy, bo jako aktorka oscarowego filmu powinnam bywać, uświetniać, wypowiadać się na każdy temat. Miałam poczucie, że jestem wyciętą z tektury figurą, którą ustawia się w sklepie. Ludzie widzą uśmiechniętą postać, ale nie interesuje ich, kto się za nią kryje. A to byłam ja - zagubiona, przerażona, przemęczona - przyznała w wywiadzie gwiazda. 

Na szczęście aktorka już wie, że zdrowie jest najważniejsze. Agata Kulesza zdradziła, jak zamierza walczyć o siebie. 

4/5
Agata Kulesza 2016
East News

Kiedy organizm domaga się odpoczynku, nie mogę tego lekceważyć. Wtedy byłam w pułapce, czułam się osaczona. Teraz panuję nad tym i wiem, że nie doprowadzę się już do takiego stanu. Trudno, zrezygnuję z jakiejś roli, nie zarobię pieniędzy, ale nie pójdę z życiem na czołowe zderzenie - zapewniła w rozmowie z "Twoim Stylem". 

5/5
Agata Kulesza w różowej kurtce

Trzymamy więc kciuki za Agatę Kuleszę!  Życzymy dużo zdrowia! 

Więcej na temat Agata Kulesza