Tego, że "Przyjaciółki" doczekają się 20. sezonu, nie spodziewały się nawet gwiazdy serialu. Perypetie Ingi, Patrycji, Zuzi i Anki nadal nie nudzą widzów. Wielu fanów czekało na powrót produkcji, by znów móc spędzać czwartkowe wieczory z grupą bohaterek, które wspólnymi siłami próbują walczyć z niełatwym losem. Zwłaszcza że poprzedni sezon zakończył się dramatycznymi wydarzeniami i pozostawił sporo wątków bez rozwiązania. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Reklama

Premiera 20. sezonu "Przyjaciółek". Co zwiastuje pojawienie się Marty?

Nowe odcinki "Przyjaciółek" jak zwykle przyniosą widzom sporo emocji. Fani serialu z pewnością spodziewają się, że czworo bohaterek czekają nie tylko stare problemy, ale także nowe komplikacje. Choć Ance dobrze zrobił pobyt w sanatorium, to w domu atmosfera nie jest zbyt dobra...

Anka (Magdalena Stużyńska) wróciła z sanatorium w lepszej formie. Czuje się dobrze, chociaż musi na siebie uważać. Paweł drży o nią i chce ją chronić, czasem przesadnie. Okazuje się, że Strzeleccy mogą stracić dom ze względu na planowaną budowę obwodnicy. Paweł i Maria ukrywają to przed Anką ze względu na jej zdrowie. Staś postanawia wziąć sprawy we własne ręce i organizuje protest przed urzędem.

Z nieco innymi zmartwieniami mierzy się Inga, której związek wymaga kilku poprawek.

Rafał (Rafał Królikowski) chce zamieszkać z Ingą (Małgorzata Socha), która niespecjalnie ma na to ochotę, obecna sytuacja jej pasuje. Po szalonym Łukaszu, który ją zawiódł, docenia stabilnego, troskliwego partnera. Teraz ona organizuje randki na drzewie albo na ławce w deszczu. Rafał uczy się romantyzmu i stara się dla niej zmienić.

A co słychać u Patrycji?

Patrycja (Joanna Liszowska) przeżyła ciężkie chwile, kiedy Wiktor (Paweł Deląg) przebywał w szpitalu po urazie głowy. Jednak Jeleński doszedł do siebie i wydaje się, że wszystko jest w porządku… do czasu. Wiktor zaczyna potykać się na równej drodze, zapomina słów, objawy się nasilają, a Patrycja zaczyna się niepokoić. Para postanawia zamieszkać razem i wspólnie pokonać kolejne przeciwności losu. Wiktor zamierza oświadczyć się Patrycji i razem z Mikołajem szuka idealnego pierścionka zaręczynowego.

Jaką rolę w życiu przyjaciółek odegra Marta?

Zobacz także

Przyjaciółki urządzają dla Anki piknik powitalny nad Zegrzem. Wypływają motorówką, która psuje się na środku jeziora. Dziewczyny ratuje Marta (Laura Breszka - nowa gwiazda w obsadzie). Kobieta prosi Patrycję, żeby trzymała szoty. Patrycja puszcza je, bom zmiata Martę z jachtu. Na szczęście Marta wypływa cała i zdrowa. Docina dziewczynom, że starsze panie postanowiły zaszaleć i sprawiają kłopoty. Dziewczyny oburzają się, ale dają jej kontakt do siebie, gdyby czegoś potrzebowała.

Zobacz także: Gwiazdy Polsatu na planie spotu na jesień 2022: Doda, Janachowska, gwiazdy "Przyjaciółek"... ZDJĘCIA

Reklama

Premiera 20. sezonu "Przyjaciółek" odbędzie się już 1 września o godzinie 21:05 w Polsacie.

Polsat
Reklama
Reklama
Reklama