Anka

Premiera 13. sezonu "Przyjaciółek" coraz bliżej, a emocje wokół produkcji coraz większe! Już sporo wiemy o losach Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz), mimo tego z niecierpliwością czekamy na nowe wątki w ich życiorysach. Sporym zaskoczeniem z pewnością będą wydarzenia u Anki. Strzelecka przeszła już bardzo dużo, ale scenarzyści jej nie odpuszczają. Anka ostatnio miała wiele traumatycznych przejść związanych z uzależnieniem męża Pawła od alkoholu. Okazuje się, że w 13. sezonie czekają ją nowe małżeńskie problemy! Przeczytajcie więcej poniżej.

Zobacz także: Wiemy, ile Anita Sokołowska zarabia w serialu "Przyjaciółki"! Ta kwota robi wrażenie

1/6
Anka

Anka i Paweł to bez wątpienia najbardziej burzliwy związek w "Przyjaciółkach". Para jest ze sobą od lat i przeszła tyle, co nikt inny! Początkowo małżonkowie zmagali się z problemem alkoholowym Anki. NIestety Paweł nie był idealnym mężem i wsparciem dla swojej żony. Od zawsze miał pociąg do innych kobiet. 

Zobacz także: Anka z "Przyjaciółek" będzie miała jeszcze więcej problemów w 13. sezonie

2/6
Anka

Paweł zdradzał Ankę kilka razy, co w końcu doprowadziło ich do rozwodu. Ciekawym zwrotem akcji w tej historii była odmiana Pawła i ponowne zejście się byłych małżonków, a w końcu ich drugi ślub.

Zobacz także: Zanim zaczniesz oglądać 13. sezon "Przyjaciółek", sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w poprzednich seriach!

3/6
Anka

W 12. sezonie Paweł zaczął mieć problemy z alkoholem, bo stracił prawo do wykonywania zawodu. Kryzys sprawił, że tym razem to Anka rzuciła się w objęcia innego mężczyzny - swojego szefa!

 

4/6
Anka

W 13. sezonie początkowo wszystko będzie wyglądać bardzo sielankowo między Anką i Pawłem. Strzelecki odzyska prawo do wykonywania zawodu i wróci do pracy. Niestety szybko okaże się, że ulokował swoje uczucia w zupełnie innym miejscu!

5/6
Anka
Instagram

Jak się okazuje, Pawłowi wpadnie w oko... sąsiadka Marianna! 

 

- Kocham inną kobietę - powie Paweł otwarcie.

 

Zobacz także: Z którą "Przyjaciółką" najlepiej bawiłabyś się podczas karnawału? PSYCHOTEST 

6/6
Anka

Myślicie, że związek Anki i Pawła definitywnie się rozpadnie? 

Więcej na temat Przyjaciółki