Anka Paweł, Anka Przyjaciółki, Anka, Paweł, Julka Julka, Anka Anka
Paweł, Anka
Facebook
I to nie tylko przez Pawła!
1/5
Anka

 

Już 28 lutego zobaczymy 1. odcinek 13. sezonu "Przyjaciółek" i dowiemy się, co słychać u naszych ulubionych bohaterek  Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nie jest już jednak tajemnicą, że u dziewczyn losy znów potoczą się nie najlepiej. Zuza prawdopdobnie zostanie zdradzona przez Jaśka, Patrycja będzie toczyła wojnę z Wiki, a Anka usłyszy od Pawła, że on kocha inną! Ale to nie koniec problemów w życiu Anki. Co jeszcze się u niej wydarzy? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Dorotka w łóżku z Dagmarem?! Będą mieli ze sobą romans?

2/5
Paweł, Anka
Facebook

 

Mogłoby się wydawać, że Anka ma udane życie rodzinne i prywatne. W końcu pogodziła się z Pawłem, spełnia się zawodowo, ma zdrowe dzieci. Niestety, nieustannie musi walczyć z nowymi problemami. W 13. sezonie okaże się, że Paweł zakochał się w innej kobiecie. Ale to nie wszystko!

 

Zobacz: W "Przyjaciółkach" szykuje się kolejne rozstanie? Zobaczcie, co będzie się działo w 13. sezonie serialu!

3/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł, Julka
Instagram

 

Wszystko wskazuje bowiem na to, że Julka znów da popalić Ance. Już w 12. sezonie przekonaliśmy się, że Julka wciąż nie jest dojrzałą i odpowiedzialną kobietą. Urodziła synka Oliwiera, ale chciała oddać go do adopcji. Co tym razem wymyśli?

 

Zobacz: Kulisy kręcenia "Przyjaciółek" zbulwersowały fanów serialu

4/5
Julka, Anka
Instagram

 

W 13. sezonie Anka wciąż będzie się martwić o Oliwiera, bo jak się okazuje, Julce nie w głowie wychowywanie syna.

 

- Ma teraz wiele obowiązków związanych z macierzyństwem, a lubi wygodę i jest interesowna. Spróbuje więc zmienić sytuację, wykorzystując swój spryt i siłę perswazji - powiedziała Nicole Bogdanowicz, wcielająca się w rolę Julki, cytowana przez telemagazyn.pl.

 

Zobacz: Z którą "Przyjaciółką" najlepiej bawiłabyś się podczas karnawału? PSYCHOTEST 

5/5
Anka
Mat. prasowe

 

Nicole Bogdanowicz wyznała również, że Anka będzie mieć powody, by niepokoić się o los wnuka!

 

 - Próba oddania Oliwiera do adopcji była aktem desperacji. Julka działała pod wpływem silnych emocji po tym, jak Rafał powiedział jej, że nie nadaje się na ojca. Ta decyzja nie była do końca przemyślana i sytuacja już się nie powtórzy. Ale mogę zdradzić, że w nowym sezonie Anka i Paweł będą po raz kolejny drżeć ze strachu o losy wnuka… 

 

Zobacz: Inga seksowna jak nigdy wcześniej! Rzuci się w wir romansów w 13. sezonie "Przyjaciółek"! 

Więcej na temat Przyjaciółki