Przyjaciółki grupowe

"Przyjaciółki" wracają! Wielkimi krokami zbliża się 13. sezon serialu, który zapowiada się bardzo emocjonująco. Początkowo mówiło się, że 1. odcinek produkcji i dalsze losy bohaterek Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) zobaczymy 7 marca, jednak Polsat zdecydował się przyspieszyć emisję i oficjalnie zapowiedział premierę na 28 lutego. Teraz okazuje się jednak, że 1. odcinek będziecie mogli zobaczyć już w tym tygodniu! 

Nie powinno to nikogo jednak dziwić, w końcu "Przyjaciółki" zawsze przyciągają tłumy widzów przed telewizory. To już hitowy serial Polsatu. Wszyscy miłośnicy produkcji z pewnością będą zachwyci z wiadomości, że  1. odcinek będzie można zobaczyć już w ten czwartek, czyli 21 lutego. Jak to możliwe?

Zobacz także: Quiz z ostatniego sezonu "Przyjaciółek"! Rozpoznaj scenę po jednym kadrze!

1/3
Przyjaciółki grupowe beta
Instagram

Oczywiście chodzi o emisję "Przyjaciółek" w serwisie ipla.tv. Aby jednak móc wcześniej obejrzeć 1. odcinek serialu, trzeba zarejestrować konto i wpłacić kilka złotych. 

 

Zobacz także: Zuza też zdradzi Jaśka w 13. sezonie "Przyjaciółek"?! Nigdy nie zgadniesz, z kim będzie mieć romans

2/3
Przyjaciółki grupowe
Instagram

Niecierpliwym już teraz możemy zdradzić, co wydarzy się w 1. odcinku "Przyjaciółek". Akcja znów rozegra się 1,5 roku po wydarzeniach z 12. sezonu (podobnie było w przypadku poprzedniego sezonu). Dowiemy się, że Zuza pokonała raka na eksperymentalnej terapii w USA, Patrycja związała się z Wiktorem, a Anka wiedzie sielankowe życie u boku Pawła. Zaskakują również losy Ingi!

 

Zobacz także: Jak mieszkają aktorki serialu "Przyjaciółki"? Piękniej niż ich bohaterki!

3/3
Przyjaciółki grupowe
Instagram

Jak się okazuje, Inga została bizneswoman! Razem z Dorotką założyła nowoczesny salon kosmetyczny. 

Czekacie na nowy sezon "Przyjaciółek"? Zdecydujecie się obejrzeć 1. odcinek wcześniej?

Zobacz także: Inga i Dorotka z "Przyjaciółek" stworzą razem biznes! Nie zgadniecie, co będą robić

Więcej na temat Przyjaciółki