Inga, Dorotka
Instagram

W 13. sezonie "Przyjaciółek" losy bohaterek Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) zmienią się o 180 stopni. Bez wątpienia największa rewolucja czeka Ingę, która w 12. sezonie była bezrobotna i większość swojego czasu spędzała na kanapie i objadała sie słodyczami. To poskutkowało nadwagą - Inga przytyła aż 15 kg i nie miała motywacji do zmian. 

Teraz okazuje się jednak, że w 13. sezonie Inga przejdzie ogromną metamorfozę. Gruszewska schudnie i stanie się prawdziwą bizneswoman. Razem z Dorotką stworzą firmę. Co będą robić? Przeczytajcie poniżej! 

Inga i Dorotka stworzą własny biznes

Zarówno Inga, jak i Dorotka mają za sobą długą zawodową drogę. Inga zajmowała się już chyba wszystkim. Była przedszkolanką, nianią (zarówno dziecka, jak i... psa!) czy asystentką dyrektora w banku. Teraz razem z Dorotką... otworzą salon kosmetyczny. Inga ma już na swoim koncie także doświadczenie w prowadzeniu biznesu - wcześniej z Anką prowadziły muffiniarnię. Do tego w 12. sezonie zrobiła kurs manicure, więc zna się na rzeczy.

 

Tym razem Inga zdecydowała się na współpracę z Dorotką. Nic dziwnego, bo mimo trudnej przeszłości (przypomnijmy, że Dorotka była kochanką Andrzeja, byłego męża Ingi), to jednak Dorotka wydaje się być idealną kandydatką na wspólniczkę - jest przebojowa, pewna siebie i nie boi się podejmować biznesowych decyzji. Od lat pracowała jako agentka nieruchomości i świetnie sobie radziła. Do  tego na jej konto trafiły miliony po śmierci Eryka, dlatego zdecydowała się zainwestować pieniądze w salon kosmetyczny.

Myślicie, że dziewczyny będą potrafiły się dogadać i razem osiągną sukces?

 

Anka będzie nową klientką salonu Ingi i Dorotki

Inga, Dorotka, Anka
Instagram

Wspólny biznes zbliży do siebie Ingę i Dorotkę

Inga, Dorotka
Instagram

Zobacz także: W "Przyjaciółkach" będzie gorąco! Zuza i Inga w seksownej bieliźnie - która wygląda lepiej?

Więcej na temat Przyjaciółki