Zuza Zuza Zuza Zuza Zuza
Zuza

13. sezon "Przyjaciółek" już niedługo! 28 lutego poznamy bowiem najnowsze losy  Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nie jest już jednak tajemnicą, że w życiu dziewczyn nie wszystko potoczy się tak, jak byśmy mogli się tego spodziewać. Zaskoczeniem będą z pewnością wątki z życia Zuzy, która w 12. sezonie walczyła z rakiem. Niestety, 13. sezon nie przyniesie jej wielu radości w życiu. Okazuje się bowiem, że zostanie zdradzona przez Jaśka, a i sama nie będzie mu wierna! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

1/5
Zuza

W 12. sezonie Zuza przeżywała najgorsze chwile w życiu. Dowiedziała się, że ma raka piersi i podjęła ostrą walkę. Przez cały czas mogła liczyć na wsparcie Jaśka, z którym wzięła ślub w finałowym odcinku. Do końca jednak nie wiedzieliśmy, jak dalej potoczą się jej losy i czy wyzdrowieje. 

2/5
Zuza
Facebook

Teraz już jest pewne, że w 13. sezonie Zuza będzie zdrowa. Serialowa bohaterka wyjechała do USA i wzięła udział w eksperymentalnej terapii, która pomogła jej pokonać raka. Niestety, w tym czasie prawdopodobnie doszło do romansu Jaśka!

 

3/5
Zuza
Facebook

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Zuza też nie będzie wierna Jaśkowi... W 13. sezonie zobaczymy jej relację z Chrisem, czyli lekarzem z USA. Para spotka się  na kolacji...

4/5
Zuza
Instagram

Może się okazać, że Zuza będzie zauroczona lekarzem, który uratował jej życie i ulegnie jego urokowi. Tym bardziej że w 1. odcinku Zuza pokłóci się z Jaśkiem po swoim powrocie ze Stanów!

5/5
Zuza
Instagram

Myślicie, że Zuza i Jasiek rozstaną się w 13. sezonie? 

Zobacz także: Wiemy, w jaki sposób Zuza pokonała raka! Zobaczcie, co wydarzy się w 1. odcinku "Przyjaciółek"

Więcej na temat Przyjaciółki