Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon
Przyjaciółki 11. sezon
Instagram
1/5
Przyjaciółki 11. sezon
Instagram

Wszyscy fani serialu „Przyjaciółki” z niecierpliwością czekają na 11. sezon. Nie jest tajemnicą, że jego emisja jest zaplanowana na marzec 2018 roku, a obecnie cała ekipa ostro pracuje na planie produkcji. Pojawiają się już nawet pierwsze zdjęcia, wśród których znalazła się także urocza fotografia Zuzy (Anita Sokołowska) z maleństwem! Znajdziecie je na kolejnych stronach galerii. Co więcej, wiemy już nawet, jaką sceną rozpocznie się 1. odcinek 11. sezonu! 

 

Zobacz: Anita Sokołowska pokazała ciążowy brzuszek! "Obstawiam córeczkę" komentują fani. Zobaczcie ZDJĘCIE!

2/5
Przyjaciółki 11. sezon
Instagram

Okazuje się, że w pierwszej scenie 1. odcinka 11. sezonu „Przyjaciółek” od razu zobaczymy poród Zuzy! Na Instagramie Magdaleny Stużyńskiej (serialowej Anki) pojawiła się fotografia aktorek ze szpitala z jednoznacznym opisem:

 

Pierwszy klaps już dawno za nami, ale dopiero dziś nagrywamy pierwszą scenę pierwszego odcinka nowej serii. Jest głośno🤣.... 

 

Zobacz: Jak dużo wiesz o życiu Zuzy z "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz! 

3/5
Przyjaciółki 11. sezon
Facebook

Zuza urodziła! Wreszcie możemy ją zobaczyć z maleństwem w ramionach. Na razie ciężko stwierdzić, czy szczęśliwa mama urodziła synka czy córkę - dziecko zostało opatulone kocykiem oraz ma czapkę w kolorach, które nie są stereotypowo przypisane do żadnej z płci. ;)

 

Zobacz: Praca wre! Zobaczcie, co dzieje się na planie 11. sezonu "Przyjaciółek"! Mamy zdjęcia i wiemy, kiedy emisja 1. odcinka!

4/5
Przyjaciółki 11. sezon
Facebook

To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy na pewno pamiętają tragiczne przejścia Zuzy z poprzednich sezonów. Bohaterka "Przyjaciółek" najpierw poroniła pierwszą ciążę, a potem usłyszała od lekarza, że nigdy nie zostanie mamą.

 

Zobacz: Sprawdź, jak uważnie oglądałaś 10. sezon "Przyjaciółek"! QUIZ

5/5
Przyjaciółki 11. sezon
Facebook

Warto dodać, że wciąż nie wiemy, kto jest ojcem dziecka - Janek czy Marek. Dowiemy się w 11. sezonie!

 

Jak myślicie, Zuza urodziła córeczkę czy synka? 

 

Zobacz: Naprawdę trudny quiz dla fanów "Przyjaciółek"! Rozpoznaj sezon tylko po jednym kadrze!

Więcej na temat Przyjaciółki