Zuza, Janek, Przyjaciółki Anita Sokołowska, Przyjaciółki, Zuza, Jasiek Zuza, Janek, Przyjaciółki Przyjaciółki odc. 12 Zuza i Janek Przyjaciółki odc. 12 Zuza i Janek
Zuza, Janek, Przyjaciółki
Instagram/mat.pras.
Co się wydarzy w 11. sezonie "Przyjaciółek"?
1/5
Zuza, Janek, Przyjaciółki
Instagram/mat.pras.

W 11. sezonie serialu "Przyjaciółki", który już w marcu 2018 pojawi się na antenie Polsatu, dowiemy się, jak potoczą się losy naszych ulubionych bohaterek. Fani produkcji szczególnie nie mogą się doczekać odpowiedzi na pytanie, kto jest ojcem dziecka Zuzy (Anita Sokołowska) - czy Janek (Marek Bukowski), czy może Marek (Radosław Pazura). Teraz aktorka opublikowała niepokojące zdjęcie, które może świadczyć o tym, że losy Zuzy nie potoczą się tak, jak oczekują tego fani! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Paweł znów zdradzi Ankę?! Bartek Kasprzykowski zdradza nam szczegóły 11. sezonu „Przyjaciółek”!

2/5
Anita Sokołowska, Przyjaciółki, Zuza, Jasiek
Instagram

Ostatnio Anita Sokołowska pokazała zdjęcie z Markiem Bukowskim, co wywołało euforię wśród fanów. Fotografia wskazywała, że jednak ojcem dziecka Zuzy będzie Janek, a serialowa para razem ułoży sobie życie. Przeczytajcie więcej: Już wiadomo, że ojcem dziecka Zuzy z "Przyjaciółek" jest Jasiek? Zobaczcie zdjęcie, które mówi wszystko!

3/5
Zuza, Janek, Przyjaciółki
Instagram

Teraz jednak na profilu aktorki pojawiła się niepokojąca fotografia!

 

Zuza płakała a #przyjaciółki ją pocieszały 😥😭👎🏻 - napisała Anita Sokołowska.

 

Fani natychmiast zaczęli snuć negatywne wizje!

 

Zobacz: Jak dużo wiesz o życiu Zuzy z "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz!

4/5
Przyjaciółki odc. 12 Zuza i Janek
mat. pras. Polsat

Przypomnijmy, że 10. sezon zakończył się m.in. sceną, gdy Janek otwierał kopertę z wynikami badań genetycznych. Jego mina była jednoznaczna - ujrzał wynik negatywny. Nie wiedział wtedy jednak, że badane było DNA Marka! Teraz fani obawiają się najgorszego...

 

Czyli Jasiek nie jest ojcem „dzidzi”...😱🙈... 😢😢😢

 

Pewnie Marka dziecko

 

Czyli jasiek wie, ze to nie jego dziecko

 

No pewnie!Wkońcu się dowiedział że to dziecko Jerzego

 

Ja myślę, że będzie tak: Jasiek otworzył kopertę z wynikami , gdzie było napisane , że nie jest ojcem dziecka. Tylko on nie wie, że to nie jego DNA było badane. Odejdzie od Zuzy, ale ona mu wyjaśni, że to było DNA Marka czy jak mu tam. I wtedy będą rodzinką super. Musi tak być.

 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" urodziła! Zobaczcie jej urocze zdjęcie z maleństwem! Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdźcie!

5/5
Przyjaciółki odc. 12 Zuza i Janek
mat. pras. Polsat

Jak myślicie, czy faktycznie Janek jednak nie będzie ojcem i odejdzie od Zuzy? Czy z tego powodu serialowa bohaterka płakała?

 

Zobacz: Praca wre! Zobaczcie, co dzieje się na planie 11. sezonu "Przyjaciółek"! Mamy zdjęcia i wiemy, kiedy emisja 1. odcinka!

Więcej na temat Przyjaciółki