Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Instagram/Mat. prasowe
Zobaczcie, co się wydarzy!
1/5
Przyjaciółki
Instagram/Mat. prasowe

Już 1 marca na antenie Polsatu zobaczymy 1. odcinek 11. sezonu serialu "Przyjaciółki". W życiu każdej z czterech głównych bohaterek nastąpi prawdziwa rewolucja. Już wiemy, że Zuza (Anita Sokołowska) urodzi swoje pierwsze dziecko. Inga (Małgorzata Socha) rozstanie się z Robertem (Krzysztof Wieszczek) i zacznie randkować z mężczyzną z serwisu randkowego, z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) weźmie ślub z Wiktorem (Paweł Deląg). A co wydarzy się u Anki (Magda Stużyńska)? Znów przeżyje zdradę... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: OMG! Wiemy, z kim Inga z "Przyjaciółek" zacznie się spotykać w 11. sezonie! Te zdjęcia mówią WSZYSTKO

2/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

Anka nie ma ani chwili wytchnienia! W jej życiu nieustannie pojawiają się nowe problemy. W 11. seznie nagle i niespodziewanie przyjedzie do niej mama (Maria Winiarska). Od razu stanie się oczywiste, że Halina przyjechała do Strzeleckich na dłużej - będą o tym świadczyć rozmiary jej walizki!

 

Zobacz: Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Mimo że Halina jest gościem, to jednak będzie cały czas wytykać Ance błędy! Jej zdaniem, to kobiet powinna zajmować się domem, dogadzać mężowi i isługiwać mu. Można się spodziewać, że takie poglądy doprowadza do wielu kłótni, zwłaszcza że Anka dopiero od niedawna jest kobietą niezależną. 

 

Zobacz: Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Szybko okaże się jednak, że Halina wylewa na córkę własne frustracje - to ona została zdradzona przez męża a ojca Anki z sąsiadką! Dlatego nagle zjawiła się w domu Strzeleckich i nie ma się gdzie podziać! Możemy się spodziewać, że wiadomość o niewierności ojca będzie szokiem dla Anki. Sama przecież była zdradzana przez Pawła...

 

Zobacz: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

5/5
Przyjaciółki
Instagram

Myślicie, że obecność teściowej w domu doprowadzi do kolejnego kryzysu między Anką i Pawłem?

 

Zobacz: Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

Więcej na temat Przyjaciółki