Ostre przedmioty  - zdjęcia z serialu
Mat. promocyjne

Powstanie drugi sezon serialu "Ostre przedmioty"?

Ostre przedmioty  - zdjęcia z serialu
Mat. promocyjne

"Ostre przedmioty" doczekają się drugiego sezonu? Początkowo był planowany tylko jeden sezon tego serialu, bowiem scenariusz oparty był na książce Gillian Flynn o tym samym tytule. Wszystkie wątki z książki zostały wyjaśnione w serialu, a tajemnica zbrodni rozwiązana. Jednak jak to bywa w przypadku seriali, które osiągnęły zaskakujący sukces, fani czekają na kontynuacje losów bohaterów, których poznali w 1. sezonie. Taki los spotkał "Słodkie kłamstewka", które również były zaplanowane na jeden sezon, a już powstał drugi, który wkrótce doczeka się premiery. Czy tak samo będzie z "Ostrymi przedmiotami"?

Będzie 2. sezon serialu "Ostre przedmioty"?

Czy jest szansa na to, że powstanie 2 sezon?

– Może będzie sequel, może dowiemy się więcej o Adorze i siostrze Camille. Gillian i ja myślimy o tym - mówiła niedawno Marti Noxon, showrunnerka serialu.

Innego zdania jest jednak dyrektor programowy HBO Casey Bloys, który również wypowiedział się na temat kontynuacji serialu.

– Nie przyszli do nas z nowymi pomysłami i moje podejrzenie jest takie, że jeden sezon był wystarczający dla tego serialu. Nie wyobrażam sobie powrotu wszystkich. Z jednosezonowymi serialami jest taka sprawa, że ciężko zebrać ponownie wszystkich razem, a poza tym mam wrażenie, że jeden sezon to właściwy wybór dla tego serialu. Serial doczekał się właściwego zakończenia, więc myślę, że tak już zostanie – powiedział dyrektor programowy HBO. 

Myślicie, że z czasem HBO zmieni zdanie i zrobi 2. sezon serialu "Ostre przedmioty"?

 

Oglądaliście "Ostre przedmioty"?

Ostre przedmioty  - zdjęcia z serialu
Mat. promocyjne

Czekacie na 2. sezon?

Ostre przedmioty  - zdjęcia z serialu
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51