Kusy i Lucy "Ranczo"
East News

Powstanie dalsza część „Rancza” bez Kusego? „Aktorzy są o krok od wejścia na plan”!

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News

Pogłoski o tym, że kochny przez polskich widzów serial „Ranczo” wróci pojawiały się wielokrotnie. Pojawiał się nawet tytuł „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Zdecydowanie jednak przycichły rok temu, po śmierci Pawła Królikowskiego, grającego jedną z najważniejszych serialowych postaci. No bo jak, Wilkowyje bez Kusego… Tymczasem jak dowiaduje się „Super Express” nowe przygody „stają się faktem”. Co więcej, jak twierdzi tabloid, "aktorzy są o krok od wejścia na plan". Decyzja o rozpoczęciu zdjęć zależy ponoć tylko od TVP. 

Zobacz także: Gwiazdor "Rancza" i "Plebanii" walczy z nowotworem i apeluje do fanów o pomoc! Ruszyła zbiórka na leczenie aktora

Będzie kontynuacja serialu "Ranczo"? O czym będzie "Ranczo. Zemsta wiedźm"

„Super Express” dotarł do zarysu fabuły kontynuacji popularnego serialu. Akcja ma się dziać po zwycięstwie Pawła Kozioła w wyborach prezydenckich (to pamiętamy z ostatniego odcinka serialu). Prezydent Kozioł chce zrealizować swoją obietnicę, że będzie patrzył wszystkim na ręce.

„Ławeczka” zupełnie niespodziewanie, przypadkiem wpadnie na genialny pomysł, jak się nie narobić, a zarobić – zupełnie legalnie, a Babka Zielarka – co będzie zaskakujące dla niektórych – ma konto na Facebooku, na którym jest wyjątkowo aktywna – mówi w „Super Expressie” Maciej Strzembosz, producent „Ranczo II”.

A co z Kusym? Producent podkreśla, że kontynuacja „Rancza” była marzeniem Królikowskiego. 

Niestety, rozmowy o kontynuacji „Rancza” tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł… Tym bardziej uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a których nie ma już z nami, zrobić ten film – dodaje.

Jak myślicie, kontynuacja „Rancza” bez Pawła Królikowskiego to dobry pomysł?

Artur Barciś i Cezary Żak w serialu "Ranczo"
East News

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48