Edyta Olszówka, Cezary Pazura
ONS

Twórcy serialu "Aż po sufit!" podziękowali widzom! Swoje trzy grosze dorzucił też Szymon Majewski...

Edyta Olszówka, Cezary Pazura
ONS

Nie będzie drugiego sezonu serialu "Aż po sufit!" z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą. Choć jeszcze niedawno pojawiały się sugestie, że być może powstanie kolejny seria, informacje nie potwierdziły się. We wtorek wyemitowano ostatnio odcinek i podziękowano widzom serialu.

Niestety, produkcja gromadziła zbyt małą widownię i stacja zrezygnowała z kontynuacji przygód Domirskich. Na stronie TVN możemy przeczytać oficjalne podziękowanie dla sympatyków serialu:

Drodzy Widzowie – sympatycy rodziny Domirskich, dziękuję Wam za 13 wyjątkowych wtorkowych wieczorów, które spędziliście z naszym serialem.(...) Jako twórcy „Aż po sufit!” chcieliśmy stworzyć serial słodko-gorzki, poruszający ważne współczesne tematy. Serial wzruszający i mądry, pełen ciepłych, radosnych i zabawnych chwil, ale również refleksji, trudnych problemów i poważnych wniosków – tak jak to jest w życiu.  Wierzę mocno, że to trudne zadanie zrealizowaliśmy. Cieszę się, że doskonała praca „starszyzny aktorskiej” i niezwykła atmosfera profesjonalizmu i życzliwości w całej ekipie, jaka była podczas tej produkcji stały się także świetną bazą na przyszłość dla młodego pokolenia aktorów. Głęboko wierzę w ich talenty i będę zawsze sekundować ich karierom. Byliśmy jak dobra objazdowa trupa teatralna: jeden za wszystkich - wszyscy za jednego - napisała Dorota Chamczyk, producentka serialu "Aż po sufit!".

Szymon Majewski o końcu serialu "Aż po sufit!"

Po zakończeniu emisji serialu nie brakuje komentarzy na temat przyczyn porażki "Aż po sufit!". Plotkuje się o winie Cezarego Pazury, który zawodowo ma ostatnio nie najlepszą passę. Aktora w obronę wziął Szymon Majewski, który na swoim profilu na Facebooku napisał:

Czytam, że serial „Aż po sufit“ zabiła atmosfera wokół Czarka Pazury. Co ciekawe o złej atmosferze piszą te gazety, który pisały od początku o... złej atmosferze wokół Czarka. Skoro od początku się pisze się o złej atmosferze wokół kogoś to chyba się samemu ją tworzy? Hę?

A może serial zabił słaby scenariusz, słabe dialogi itp? Przecież Czarek nie miał w serialu złej atmosfery wypisanej na twarzy?

Zgadzacie się z jego opinią? Żałujecie, że serial znika z anteny?

 

Zobacz też: Przyłapany kochanek? Nie, to Szymon Majewski został szafiarzem! Musicie to zobaczyć!

 

Cezary Pazura i Edyta Olszówka

Edyta Olszówka i Cezary Pazura pod studiem DDTVN

 

Szymon Majewski

Szymon Majewski w granatowej marynarce
ONS

 

Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36