Edyta Olszówka, Cezary Pazura
ONS

Nie będzie drugiego sezonu serialu "Aż po sufit!" z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą. Choć jeszcze niedawno pojawiały się sugestie, że być może powstanie kolejny seria, informacje nie potwierdziły się. We wtorek wyemitowano ostatnio odcinek i podziękowano widzom serialu.

Niestety, produkcja gromadziła zbyt małą widownię i stacja zrezygnowała z kontynuacji przygód Domirskich. Na stronie TVN możemy przeczytać oficjalne podziękowanie dla sympatyków serialu:

Drodzy Widzowie – sympatycy rodziny Domirskich, dziękuję Wam za 13 wyjątkowych wtorkowych wieczorów, które spędziliście z naszym serialem.(...) Jako twórcy „Aż po sufit!” chcieliśmy stworzyć serial słodko-gorzki, poruszający ważne współczesne tematy. Serial wzruszający i mądry, pełen ciepłych, radosnych i zabawnych chwil, ale również refleksji, trudnych problemów i poważnych wniosków – tak jak to jest w życiu.  Wierzę mocno, że to trudne zadanie zrealizowaliśmy. Cieszę się, że doskonała praca „starszyzny aktorskiej” i niezwykła atmosfera profesjonalizmu i życzliwości w całej ekipie, jaka była podczas tej produkcji stały się także świetną bazą na przyszłość dla młodego pokolenia aktorów. Głęboko wierzę w ich talenty i będę zawsze sekundować ich karierom. Byliśmy jak dobra objazdowa trupa teatralna: jeden za wszystkich - wszyscy za jednego - napisała Dorota Chamczyk, producentka serialu "Aż po sufit!".

Szymon Majewski o końcu serialu "Aż po sufit!"

Po zakończeniu emisji serialu nie brakuje komentarzy na temat przyczyn porażki "Aż po sufit!". Plotkuje się o winie Cezarego Pazury, który zawodowo ma ostatnio nie najlepszą passę. Aktora w obronę wziął Szymon Majewski, który na swoim profilu na Facebooku napisał:

Czytam, że serial „Aż po sufit“ zabiła atmosfera wokół Czarka Pazury. Co ciekawe o złej atmosferze piszą te gazety, który pisały od początku o... złej atmosferze wokół Czarka. Skoro od początku się pisze się o złej atmosferze wokół kogoś to chyba się samemu ją tworzy? Hę?

A może serial zabił słaby scenariusz, słabe dialogi itp? Przecież Czarek nie miał w serialu złej atmosfery wypisanej na twarzy?

Zgadzacie się z jego opinią? Żałujecie, że serial znika z anteny?

 

Zobacz też: Przyłapany kochanek? Nie, to Szymon Majewski został szafiarzem! Musicie to zobaczyć!

 

Cezary Pazura i Edyta Olszówka

Edyta Olszówka i Cezary Pazura pod studiem DDTVN

 

Szymon Majewski

Szymon Majewski w granatowej marynarce
ONS