East News

Doczekamy się kontynuacji kultowej "Plotkary"? Trwają rozmowy!

East News

Pierwszy odcinek kultowego już serialu "Plotkara" wyemitowano w 2007 roku. Przygody paczki przyjaciół z Nowego Jorku błyskawicznie podbiły serca szczególnie młodych widzów. Nastolatki na całym świecie z wypiekami na twarzy śledziły losy bananowej młodzieży z Upper East Side. Czy to możliwe, że po latach doczekamy się kontynuacji tego hitu?

Czy powstanie 7. sezon "Plotkary"?

Serial "Gossip Girl" opowiadał o losach grupki przyjaciół, która pochodziła z wyższych sfer. Główne bohaterki to piękna Serena (Blake Lively) oraz bezwzględna Blair (Leighton Meester). Widzowie pokochali ten serial nie tylko za ciekawą fabułę, ale również piękne stroje. Główne bohaterki w każdym odcinku miały na sobie ubrania, które pochodziły z kolekcji największych domów modowych. Nastolatki na całym świecie próbowały kopiować ich styl. Czy teraz, po siedmiu latach przerwy, znowu będą miały na to szansę?

Ostatni odcinek "Plotkary" został wyemitowany w 2012 roku. Po sześciu sezonach zdecydowano się zakończyć pracę nad tym serialem. Teraz pojawiła się nadzieja dla fanów tego hitu. Serwis Deadline podaje bowiem, że Mark Pedowitz, szef stacji CW, potwierdził, że trwają dyskusje na temat wznowienia "Plotkary". Niewykluczone, że "Gossip Girl" powróci na nasze ekrany jako... film!

Chcielibyście zobaczyć ich dalsze losy?

East News

Jesteście ciekawi, co słychać o Blair i jej przyjaciół?

East News

Zobacz także: Chiara Ferragni i Leighton Meester z "Plotkary" w sukience Gosi Baczyńskiej! Która wyglądała lepiej? POJEDYNEK

Więcej na temat Plotkara
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44