Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi
1/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Kinga Żukowska z „Pierwsza miłość”, w tej roli Aleksandra Zienkiewicz, to dziewczyna energiczna i pełna pasji. Ze wszystkim sobie poradzi tylko w miłości idzie jej jak po grudzie. Przez to była w wielu związkach. Z kim?

 

Zapraszamy do naszej galerii wszystkich mężczyzn Kingi z "Pierwszej miłości". Przypomnijmy, Kinga jest matką Tomeczka, z którym zaszła w ciąże bardzo młodo. Przez dłuży czas tworzyła rodzinę z Kubą, który zmarł na skutek przedawkowania heroiny. Studiowała zaocznie psychologię. Często zmienia chłopaków, bo każdy jej związek kończył się totalną klapą. Na szczęście szybko otrząsa się z miłosnych porażek...

 

Zobacz galerię wszystkich związków Kingi.

 

Zobacz także: Marysia wyszła za mąż za Michała! A pamiętacie jej wszystkie związki w serialu "Pierwsza miłość"?

2/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi
  1. Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) - pierwszy chłopak Kingi, chodzili do jednego liceum, jej pierwsza licealna miłość. Ich związek nie trwał jednak zbyt długo, ale przez wiele lat byli przyjaciółmi, co jakiś czas między nimi iskrzyło. Po wielu latach ponownie stworzyli związek, tym razem silny i trwały. Kiedy zazdrosny o fascynację swojej żony nauczycielem jogi, Artur wdał się z romans ze swoją sekretarką Tolą, nie spodziewał się, jak wysoką cenę przyjdzie mu za to zapłacić. Najpierw Tola podejrzewała, ze jest z nim w ciąży.

3/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Kiedy Artur postanowił zakończyć z nią romans, porzucona kochanka opowiedziała o wszystkim jego żonie. Ogromny kryzys w małżeństwie Kingi i Artura sprawił, że syn Kingi uciekła z domu. Mimo wszystkich przeciwności losu małżeństwo Kingi i Artura przetrwało, to prawdziwy związek na dobre i na złe.

4/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Adam Wysocki (Adam Krajewski) - tancerz, którego Kinga poznała w szkole tańca. Bardzo szybko wylądowali w łóżku. Kinga zaszła w ciąże. Adam postanowił stworzyć z Kingą poważny związek. Niestety jego słabość do hazardu niszczyła im życie. Podczas wyjazdu propozycję na tourne zdradził Kingę. Ona nie była w stanie mu tego wybaczyć. Adam obecnie jest z Justyną. Kinga i Adam mają syna Maćka.

5/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Filip Wojtkowicz (Maciej Brzoska) - psycholog dziecięcy, którego Kinga spotkała w parku i od razu między nimi zaiskrzyło. Niestety zdradzał Kingę z Edytą - ówczesną dziewczyną Artura. Gdy prawda o jego zdradzie wyszła na jaw, Kinga i Artur postanowili się zemścić Filipie i Edycie. Ich plan się powiódł. Z czasem Filip rozstał się też z Edytą i zniknął z serialu.

6/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Kuba Szwajewski (Ziemowit Wasilewski) - wielka miłość Kingi. Niespełniony malarz i dealer narkotyków. Początkowo Kinga myślała, że to on jest ojcem jej syna Tomka. Okazało się jednak że Kuba nie może mieć dzieci. Zakochał się w Kindze i jej dziecku. Traktował związek z Kingą bardzo poważnie, pomagał jej i wspierał. Niestety nie potrafił poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków, przedawkował. Kinga bardzo przeżywała jego śmieć.

7/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Łukasz (Robert Koszucki) - instruktor fitness w klubie fitness prowadzonym przez Kingę i Ankę. Między nim a Kingą mocno iskrzyło, jednak przez długi czas nie mogli zdecydować się na poważny związek. Ostatecznie Łukasz zwolnił się z pracy i wyjechał z Wrocławia.

8/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Przemek „Emas” (Andrzej Młynarczyk) – niewidomy DJ radiowy. Pierwszy mężczyzna, którym Kinga na poważnie się zainteresowała po śmierci Kuby. Również dzięki jej determinacji Przemek z czasem odzyskał wzrok. Niestety w tym momencie niespodziewanie zdradził Kingę ze swoją okulistką. Po bójce z Arturem wyjechał z Wrocławia i zniknął z życia Kingi.

9/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Rafał Brycholski (Adam Adamonis) - księgowy w firmie Kulczycki Corporation, a następnie wspólnik Artura w Akademii Podrywania. Poznał Kingę na pogrzebie Artura i nieoczekiwanie namiętnie ją pocałował. Z czasem ponownie pojawił się w jej życiu. Zamieszkali razem, a następnie się zaręczyli. Tuż przed ślubem Rafał porzucił Kingę, wycofał się z biznesu z Arturem i wyjechał z Wrocławia.

10/10
Pierwsza miłość wszyscy mężczyźni Kingi

Robert Szymczak (Marek Kaliszuk) - inżynier budownictwa i zarazem dawny kolega z podstawówki. Kinga spotyka go po latach na jednej imprezie. Świetnie się razem bawią. Ojciec Kingi widział w Robercie idealnego kandydata na zięcia. Kinga jednak wolała tancerza Adama. Robert przez długi czas był zakochany w Kindze. Ostatecznie związał się z Olą i razem wyjechali do Hiszpanii.