Wójtowa z serialu "Ranczo"
East News

Pamiętacie żonę wójta z "Ranczo"? Grająca ją Violetta Arlak schudła 20 kilogramów i jest nie do poznania! 

Wójtowa z serialu "Ranczo"
East News

"Ranczo" okazało się prawdziwym, telewizyjnym hitem, i aż trudno uwierzyć, że od ostatniego klapsa na planie serialu minęło już niemal pięć lat. Losy mieszkańców Wilkowyj nie raz doprowadziły widzów do łez śmiechu, a także i wzruszeń. I choć ciężko wybrać tego ulubionego bohatera, trzeba przyznać, że żona wójta, w którą wcieliła się Violetta Arlak, wyjątkowo zapadła w naszej pamięci. Obok jej krótkiej burzy blond loków i zawsze podkreślonych ust, a także zaskakujących stylizacji ciężko było przejść obojętnie. Jak dziś, poza planem, wygląda aktorka? Do sieci właśnie trafiły jej najnowsze zdjęcia... sami oceńcie, czy poznalibyście ją na ulicy. Mimo upływu lat wygląda coraz młodziej!

Zobacz także:  QUIZ! Jak dobrze pamiętasz serial "Niania"?! Rozwiąż nasz test i sprawdź!

Tak dziś wygląda wójtowa z "Rancza"

Violetta Arlak, która w serialu "Ranczo" zagrała Halinę Kozioł, zdecydowanie zdobyła serca polskich widzów. Choć po zakończeniu zdjęć do popularnej produkcji TVP, aktorka jeszcze kilka razy pojawiła się na ekranach, dziś wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda, która 22 stycznia obchodziła swoje 53 urodziny, z ubiegiem lat dosłownie młodnieje! Co więcej, przeszła niezwykłą metamorfozę i schudła aż 20 kilogramów! Trzeba przyznać, że mijając ją na ulicy, moglibyśmy wcale jej nie rozpoznać. 

Violetta Arlak ma dziś platynowe włosy, chętnie udziela się w wielu projektach, a jej styl wcale nie przypomina krzykliwych strojów słynnej wójtowej. 

Aktorka bardzo chętnie wspomina swoją przygodę z "Ranczo". Ten kard z pewnością pamiętają wszyscy fani serialu. 

Co za nowina! Już od 16 grudnia w Netflix wszystkie sezonu serialu Ranczo TVP, wśród których, między innymi, ta odsłona Wójtowej! 💃💃💃 Ale, Halina... 🦋🦋🦋

Opublikowany przez Violettę Arlak Piątek, 27 listopada 2020

Dziś aktorka może pochwalić się świetną sylwetką. Utrata kilogramów i nowy kolor włosów spowodowały, że od razu odmłodniała!

Opublikowany przez Violet Room Czwartek, 17 grudnia 2020

Postać grana przez Violettę Arlak była niezaprzeczalnie jedną a najbarwniejszych bohaterek "Rancza".

Pamiętacie żonę wójta z "Ranczo"? Grająca ją Violetta Arlak schudła 20 kilogramów i jest nie do poznania! 
East News

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22