Piotr Stramowski na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

Canal+ ogłosił pełną obsadę serialu "Żmijowisko"! Wśród gwiazd Domagała, Stramowski i Żulewska

Piotr Stramowski na planie serialu Canal+ "Żmijowisko"
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

Już jesienią na antenie Canal+ zadebiutuje nowy serial w reżyserii Łukasza Palkowskiego, twórcy takich hitów, jak choćby "Belfer", "Diagnoza" czy też "Pułapka". "Żmijowisko" to ekranizacja książki Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. W serialu Canal+ pojawi się plejada polskich gwiazd na czele z Pawłem Domagałą oraz Piotrem Stramowskim. Kogo jeszcze zobaczymy w "Żmijowisku"? Zobaczcie poniżej!

Pełna obsada serialu Canal+ "Żmijowisko"

Paweł Domagała wcieli się w głównego bohatera, Arka. Mężczyzna wraz ze swoją rodziną wyjeżdża do letniska "Żmijowisko", gdzie spotyka przyjaciół z młodości. Podczas hucznej imprezy znika 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Arka i Kamili (Agnieszka Żulewska). Niestety, nastolatki nie udaje się odnaleźć. Rok później Arek wraca w to samo miejsce, aby dalej szukać śladów swojej córki. Podczas prywatnego śledztwa trafia na zaskakujące wskazówki... 

Zdjęcia do serialu "Żmijowisko" trwały od kwietnia do lipca 2019 roku. Część z nich kręcona była na Mazurach. W małej miejscowości Orżyny koło Mrągowa od zera wybudowano agroturystyczne siedlisko, w którym głównie rozgrywa się filmowa fabuła. 

W serialu, obok Pawła Domagały, pojawi się także Davina Reeves-Ciara, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Szymon Piotr Warszawski, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy też Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też niezwykle utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Premiera już jesienią 2019 roku! Czekacie?

Paweł Domagała wcieli się w postać Arka. Było to dla niego spore wyzwanie

Paweł Domagała na planie serialu Canal+
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

Davina Reeves-Ciara odegra w serialu ważną postać...

Davina Reeves-Ciara na planie serialu Canal+
Mat. prasowe/fot. P. Pączkowski

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04