Party.pl/Artrama

"Party Seriale": "M jak miłość" - wywiad z Marcjanną Lelek o ślubie Natalki, z "Na dobre..." znikają dwie gwiazdy!

Party.pl/Artrama

W sprzedaży kolejny dodatek do magazynu "Party" - "Party Seriale"! A w nim - ślub Natalki i Franka w "M jak miłość", ale przede wszystkim - wyjątkowy wywiad z Marcjanną Lelek, serialową Natalką, która opowie o tym, jak będzie wyglądała ta uroczystość oraz o dalszych losach Franka, granego przez Piotra Nerlewskiego, który odchodzi z serialu. Co jeszcze?

Fanów "M jak miłość" czeka mnóstwo radosnych chwil związanych ze ślubem Natalii i Franka, ale również wzruszających i przejmujących - śmierć serialowego Lucjana Mostowiaka! Jak rodzina Mostowiaków dowie się, że bohater grany przez wielkiego Witolda Pyrkosza odszedł? Co napisał w liście pożegnalnym dla Basi? Zajrzyj do dodatku "Party Seriale"!

Ponadto - w "Party Seriale" - nowości z m.in. "Na dobre i na złe" - z serialu znikają Wiki (Kasia Dąbrowska) oraz Agata (Emilia Komarnicka). W "Diagnozie" mnóstwo emocji - Anna znów jest lekarzem, a Marta szpieguje Artmana! Zwrot akcji w "Przyjaciółkach" - Patrycja odejdzie od Wiktora, a Inga będzie brnąć w romans z Jackiem.

Zobacz: Barwy szczęścia: Natalia zrywa zaręczyny, Julita cała w nerwach o zdrowie Józka. Co jeszcze w serialu? FOTOSTORY

W "Party Seriale" również najciekawsze propozycje z Netflixa, a także "Druga Szansa", "Na sygnale" czy "Pierwsza Miłość"!

Zobacz: "Diagnoza": O Annie wiemy coraz więcej! A Ty jak dużo wiesz o serialu? QUIZ!

Na ten ślub czekają wszyscy! 

Okładka dodatku "Party Seriale"

Marta nie ufa Artmanowi... 

Diagnoza odcinek 10
X-news.pl

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53