Na dobre i na złe odc. 651 Na dobre i na złe odc. 651 Na dobre i na złe odc. 651 Na dobre i na złe odc. 651 Na dobre i na złe odc. 651
Na dobre i na złe odc. 651
1/9
Na dobre i na złe odc. 651

Walka o karierę, groźby bandytów i... oświadczyny! Zapraszamy na 651 odcinek „Na dobre i na złe”. Co tym razem wydarzy się w serialu? Emisja odcinka 9 listopada o 20.40 w TVP2.

Zobacz zwiastun nowego odcinka i przeczytaj serialowe fotostory.

 

Zobacz także: Z ARCHIWUM: "Na dobre i na złe" ma już 17 lat! Dr Zosia, dr Kuba, Mariolka - pamiętasz ich? ZDJĘCIA

 

2/9
Na dobre i na złe odc. 651

Julka (Aleksandra Hamkało) spróbuje pogodzić opiekę nad synkiem z intensywną pracą… ale nie wyjdzie jej to na dobre. Bart (Piotr Głowacki) nadal będzie zdania, że jego partnerka powinna zapomnieć o karierze i zostać z dzieckiem w domu - przez kilka następnych lat.

3/9
Na dobre i na złe odc. 651

Tymczasem w szpitalu Burska stoczy lekarski pojedynek z Borysem (Marcin Zacharzewski). Oboje będą walczyć o specjalizację z neurochirurgii - i wygra niestety doktor Jakubek. O tym, kto zostanie na jego oddziale, zadecyduje właśnie profesor Bart. A Julka, gdy dowie się, że „ukochany” jej kandydaturę odrzucił, od razu wybuchnie.

4/9
Na dobre i na złe odc. 651

- Nie dostanę specjalizacji, bo mamy dziecko? Już nie oddzielamy spraw prywatnych od zawodowych?!
- Tu nie ma miejsca na kompromisy i sentymenty. Uważam, że zmarnujesz to miejsce. Nie jesteś w stanie poświęcić na to wystarczającej ilości czasu. A twój brak skupienia może w chwili nieuwagi odebrać pacjentowi życie... Bądź racjonalna! Gdybyś pomyślała logicznie...
- Dla ciebie „logicznie” oznacza zawsze „w twoim interesie”!
- Ja się po prostu nie poddaję emocjom. Uważam to za niepotrzebne…
- Bo ty nie masz emocji! Nic nie czujesz i wmawiasz wszystkim, że tak być powinno.

5/9
Na dobre i na złe odc. 651

Chwilę później – zdenerwowana - Julka wybiegnie z gabinetu. A Bart zrozumie w końcu, że na szali jest nie tylko jej kariera, ale także ich związek. Czy profesor zdoła dziewczynę uspokoić i przyzna jednak ukochanej rację?

6/9
Na dobre i na złe odc. 651

Poważne problemy czekają także Tomasza (Ireneusz Czop). Pod opiekę lekarza trafią pacjenci z objawami zatrucia tolidum – zakazanym obecnie lekiem, który kilka lat temu sprzedawała firma, z którą Rzepecki współpracował. Pediatra odkryje, że w fabryce pod Warszawą na bazie tolidum są produkowane nielegalnie dopalacze. A dostawy niebezpiecznego leku zapewnia jego dawny partner w interesach - Andrzej Lipski (w tej roli: Rafał Rutkowski).

7/9
Na dobre i na złe odc. 651

Tomasz - gdy zrozumie, że biznesmen produkuje narkotyki - będzie w szoku. I postanowi zawiadomić o wszystkim policję.

- Wpuściłeś to świństwo na czarny rynek?!

Tymczasem Lipski zacznie mu grozić...

- Jeśli popłyniemy, to popłyniemy razem! Mam dużo do stracenia…

A następnego dnia, o poranku… w aucie doktora Rzepeckiego „nagle” przestaną działać hamulce. Jaką cenę lekarz zapłaci za błędy z przeszłości?

8/9
Na dobre i na złe odc. 651

W finale: miłosna rewolucja w życiu Leny (Anita Sokołowska)! Nowy partner pani ordynator – Staszek (Marcin Kwaśny) – przyjedzie do Leśnej Góry, gotów na romantyczne oświadczyny... W programie: czerwone róże, muzyka, gigantyczne serce na parkingu i lecące z nieba konfetti.

9/9
Na dobre i na złe odc. 651 odc. 651

Czy dzięki temu Lena powie „tak” i wkrótce zobaczymy w serialu kolejny ślub?

Emisja odcinka numer 651 już 9 listopada, punktualnie o 20:40 - zobacz koniecznie!