Mikołaj Roznerski w teatrze w płaszczu
ONS

Mikołaj Roznerski odchodzi z M jak Miłość? Mamy komentarz produkcji serialu!

Mikołaj Roznerski w teatrze w płaszczu
ONS

Jak donosi jeden z plotkarskich blogów, Mikołaj Roznerski ma zniknąć z serialu "M jak Miłość". Powód? Wyjeżdża w marcu zagrać w produkcji w USA i stawia na karierę za granicą. Jak się dowiedzieliśmy, Roznerski wyjedzie wiosną do Ameryki, ale na krótki czas i nie będzie miał przerwy w zdjęciach do "M jak Miłość".

Mikołaj Roznerski odchodzi z M jak miłość?

Mikołaj Roznerski gra w "M jak Miłość", jego wątek cały czas jest rozwijany i nic się w tej kwestii nie zmienia. Aktor nie odchodzi z serialu. Niedługo zobaczymy go w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", który wchodzi w lutym i nadal współpraca trwa - mówi nam Karolina Baranowska z MTL Maxfilm, firmy produkującej serial.

Tak więc uspokajamy wszystkie fanki Mikołaja Roznerskiego, aktor będzie w serialu cały czas. Jako samotny tata zdobył serca widzów, a życiu serialowego Chodakowskiego będzie się na szczęście układać, bo powoli zaczyna romansować z Izą Lewińską (Adriana Kalska) :). Co wydarzy się w "M jak Miłość" w tym wątku? Oglądajcie serial! :)

 

Zobacz także: Co robili w nocy razem Mucha, Kurdej-Szatan i Roznerski? Było "pikantnie"...

 

Mikołaj Roznerski w M jak Miłość jest samotnym tatą, a w życiu prywatnym opiekuje się na zmianę z była partnerką też synkiem:

Mikołaj Roznerski w dżinsach z synem Antosiem w centrum handlowym

Mikołaj Roznerski to jeden z aktorów, który bardzo dba o formę:

Mikołaj Roznerski na ulicy w białej koszulce, niebieskich jeansach i czapce

Mikołaj Roznerski, to też elegancki facet:

Mikołaj Roznerski
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04