Michał Żurawski w studiu "Dzień Dobry TVN"
East News

Canal+ ogłosił obsadę serialu "Król" na podstawie prozy Twardocha. Jedną z głównych ról zagra Michał Żurawski!

Michał Żurawski w studiu "Dzień Dobry TVN"
East News

Canal+ rozpoczął właśnie prace nad swoim nowym serialem. W kwietniu padnie pierwszy klaps na planie produkcji "Król". Będzie to ekranizacja bestselleru Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Canal+ ujawnił właśnie, kto wcieli się w główne role. Musimy przyznać, że w obsadzie pojawiły się mocne nazwiska. Będzie hit?

W serialu Canal+ "Król" zagra Michał Żurawski

"Król" to oryginalna produkcja Canal+. Reżyserem serialu został utalentowany artysta Jan P. Matuszyński, który stworzył między innymi "Ostatnią rodzinę". Niedawno na antenie Canal+ mogliśmy także oglądać serial "Nielegalni", przy którym Matuszyński również pracował. Produkcja ujawniła właśnie, kto wcieli się w główne role w "Królu". Okazuje się, że Michał Żurawski zagra Jakuba Szapiro. Z kolei w rolę Bernsztajna wcieli się Kacper Olszewski. 

To nie jedyne mocne nazwiska. W "Królu" zagra również Magdalena Boczarska, Borys Szyc oraz Arkadiusz Jakubik, który bardzo rzadko pojawia się w serialach! 

Akcja "Króla" Szczepana Twardocha rozgrywa się w Warszawie w 1937 roku. Europie zagraża widmo faszyzmu. Z kolei w Warszawie rządzi żydowski gang, którego dowódcą jest polski socjalista, Kuma Kaplica. Jednym z jego głównych ogniw jest również żydowski bokser - Jakub Szapiro. Sportowiec chce wygryźć dowódcę gangu i zostać królem Warszawy, a nawet całego kraju. Bokser wikła się w skomplikowaną relację z trzema kobietami. W tle zaś rozgrywa się walka o Warszawę...

Będziecie oglądać serial "Król"?

Michał Żurawski zagra jedną z głównych ról

Michał Żurawski podczas konferencji prasowej Romy Gąsiorowskiej
East News

Obsada jest imponująca!

Zobacz także: Michał Żurawski po "Azja Express" dużo schudł! Ile? Nawet Agnieszka Woźniak-Starak była zaskoczona

Więcej na temat Michał Żurawski Canal+
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13