Jak zakończy się wątek Oli granej przez Martę Wierzbicką w serialu "Na Wspólnej"? Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej
Jak zakończy się wątek Oli granej przez Martę Wierzbicką w serialu "Na Wspólnej"?
Instagram
1/5
Jak zakończy się wątek Oli granej przez Martę Wierzbicką w serialu "Na Wspólnej"?
Instagram

Wiemy, jak producenci "Na Wspólnej" zakończą wątek serialowej Oli Zimińskiej! To już pewne - Marta Wierzbicka zdecydowała rozstać się z uwielbianą przez widzów telenowelą TVN. Zaledwie kilka tygodni temu aktorka poinformowała swoich fanów, że po 12 latach grania Oli, postanowiła odejść z serialu. Jak przyznała, decyzja o zakończeniu swojej pracy w "Na Wspólnej" była dla niej bardzo trudna.

To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda 🙂 Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania- napisała wówczas Marta Wierzbicka.

Jak już Was informowaliśmy, władze TVN nie chcą, żeby widzowie ostatecznie pożegnali się z serialową Olą, która z pewnością nie zostanie uśmiercona. Jak więc zakończy się wątek grany przez Martę Wierzbicką? Tego dowiecie się na następnej stronie naszej galerii!

Zobacz także: MARTA WIERZBICKA JEST ZAKOCHANA? ZOBACZCIE TYLKO TE ZDJĘCIA - CO ZA PRZYSTOJNIAK!

2/5
Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej"
EastNews

Według informacji "Faktu" serialowa Ola wyjedzie z Polski.

Producenci nie chcieli, żeby jej wątek skończył się definitywnie, na przykład śmiercią. Dlatego grana przez Martę Ola Zimińska po prostu wyjedzie do Londynu na staż - zdradza informator tabloidu.

Myślicie, że za jakiś czas Marta Wierzbicka zdecyduje się wrócić do serialu "Na Wspólnej"?

3/5
Marta Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej"
EastNews
4/5
Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej
5/5
Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej
Więcej na temat Marta Wierzbicka Na Wspólnej